Hokejová reprezentácia - strana 3

Foto Švédsky hokejista Linus Johansson
Reprezentácia
Fíni do Švédskych hier vstúpili triumfom, domáce Švédsko zarmútilo českých hokejistov

ŠTOKHOLM- Reprezentácia Fínska vstúpila úspešne do turnaja Švédske hokejové hry. Vo štvrtkovom zápase severania zdolali Švajčiarov 4:2.

Generálny manažér Minnesoty Wild
Spolu so Šatanom vyhral Stanley Cup: USA oznámili meno nového generálneho manažéra

WASHINGTON - Bývalý americký hokejista Bill Guerin sa stal generálnym manažérom reprezentácie USA. Na starosti bude mať zostavenie mužstva pre zimné olympijské...

Foto Zľava Andrej Golian (Slovensko)
Slováci zvládli aj druhú bitku s Nemeckom: Drámu vo Zvolene rozhodlo až predĺženie

ZVOLEN - Slovenská hokejová reprezentácia uspela nad Nemeckom aj vo štvrtkovom prípravnom stretnutí vo Zvolene. Po stredajšom triumfe 5:2 zvíťazilo mužstvo...

Nové logo Slovenského zväzu
Dvojnásobná slovenská radosť: Osemnástka si poradila s Japonskom, devätnástka uspela po dráme

POPRAD - Slovenská reprezentácia hráčov do 19 rokov zdolala vo štvrtkovom stretnutí na Turnaji Vladimíra Dzurillu v Poprade výber Ukrajiny do 18 rokov...

Slovenské hokejistky
Slovenské sklamanie v Bratislave: Hokejistky sa proti severskému súperovi nezmohli ani na gól

BRATISLAVA - Slovenské hokejistky prehrali vo svojom prvom zápase na Turnaji štyroch krajín v Bratislave. Na ZŠ Vladimíra Dzurillu v Ružinove prehrali...

Slovenská hokejová sedemnástka
Nenašli recept na defenzívu domácich: Slovenská sedemnástka nestačila na Nemecko

FUSSEN - Slovenská hokejová reprezentácia do 17 rokov prehrala vo svojom prvom z troch zápasov s nemeckými rovesníkmi.

Slovensko - Nemecko
Slovensko - Nemecko: Online prenos z prípravného zápasu hokejovej reprezentácie

ZVOLEN - Slovenskí hokejisti zdolali v štvrtkom prípravnom stretnutí Nemecko 4:3 po predĺžení.

Na snímke uprostred asistent
Ďalšia strata v tíme Slovenska: Expresná náhrada, domáci útočník zažije reprezentačný debut

ZVOLEN - Pred štvrtkovým druhým prípravným zápasom slovenskej hokejovej reprezentácie proti Nemecku prišlo vo výbere trénera Craiga Ramsayho k ďalšej vynútenej...

Video Na snímke tréner slovenskej
Video Reprezentácia
VIDEO Tieto príbehy píše iba šport: Z tretej ligy až k debutu v bráne Slovenska

ZVOLEN - Slovenský hokejový brankár Vladimír Glosár si v stredu odbil víťazný debut za reprezentačné "áčko".

FotoVideo Na snímke vpravo tréner
VIDEO Zázračných 15 minút, počas ktorých Slovákom padlo všetko: Videli sme to už pri prvom góle

ZVOLEN - Slovenská hokejová reprezentácia po 24 rokoch zavítala do Zvolena a v stredajšom prípravnom stretnutí potešila fanúšikov pod Pustým hradom triumfom...

Momentka zo zápasu slovenskej
Ten rok navyše bol poznať: Vzájomný súboj slovenských juniorov priniesol sedem gólov

POPRAD - Slovenská reprezentácia hráčov do 19 rokov zdolala v stredajšom stretnutí na Turnaji Vladimíra Dzurillu v Poprade slovenskú osemnástku 5:2.

Foto Na snímke zľava Oliver
Najprv nemohúcnosť, potom nezastaviteľný gólostroj: Slovensko zničilo Nemcov v tretej tretine!

ZVOLEN - Slovenskí hokejoví reprezentanti zdolali v stredajšom prípravnom stretnutí dvojzápasu vo Zvolene výber Nemecka 5:2.

ZVOLEN - Slovenskí hokejisti zdolali Nemecko v príprave 5:2, keď všetky góly strelili v 3. tretine.

Obranca Michal Ivan
Logické rozhodnutie: Poznáme kapitána a asistentov reprezentácie Slovenska

ZVOLEN - Obranca Michal Ivan bude kapitán slovenskej hokejovej reprezentácie v prípravných stretnutiach proti Nemecku (v stredu a vo štvrtok vo Zvolene).