ŠTOKHOLM - Vo veku 80 rokov skonal v sobotu jeden z najuniverzálnejších športovcov vo svetovej histórii Sven Tumba Johansson. Legendárny Švéd vyšlapal...

Foto Bill Haas pri neuveriteľnom
Golf
VIDEO Neuveriteľná golfová dráma o milióny dolárov

ATLANTA - Americkému golfistovi Billovi Haasovi vyniesol víkendový turnaj Tour Championship v Atlante 11,4 milióna dolárov. Štedrú odmenu získal za triumf...

Foto Európanky sa tešia zo
Golf
Európanky štvrtýkrát zvíťazili v prestížnom Solheim Cupe

DUNSHAUGHLIN - Po predchádzajúcich troch amerických triumfoch za sebou ovládli tento rok Solheim Cup európske golfistky. Na ihrisku v írskom Dunshaughline...

Foto Thomas Björn
Golf
Dán Björn prvýkrát zvíťazil na dvoch turnajoch v rade

CRANS-SUR-SIERRE - Dánsky golfista Thomas Björn (40) vyhral suverénne European Masters v Crans Montane a prvýkrát v kariére zvíťazil na dvoch turnajoch...

Webb Simpson
Golf
Američan Simpson získal prvé víťazstvo na PGA Tour

GREENSBORO - Američan Webb Simpson (26) sa stal víťazom turnaja PGA Tour Wyndham Championship v Greensboro v americkej Severnej Karolíne. V nedeľňajšom...

Keegan Bradley
Golf
Bradley víťazom posledného major turnaja sezóny

ATLANTA - Nečakaným víťazom posledného turnaja kategórie major v tejto sezóne PGA Championship v Atlante sa stal domáci golfista Keegan Bradley (25). Američan,...

Tiger Woods
Golf
Tiger Woods sa trápi, v Johns Creeku neprešiel cutom

AKRON - Po druhom dni golfového turnaja PGA Championship, ktorý je štvrtým major turnajom v sezóne, už nie je v hre Tiger Woods. Štvornásobný víťaz tohto...

Tiger Woods
Golf
Tiger Woods sa naďalej trápi, bez víťazstva už 3 roky

JOHNS CREEK - Americký golfista Tiger Woods prišiel o vedenie na turnaji PGA Championship po tom, čo pri 15. jamke odpálil loptičku do vody.

Adam Scott
Golf
Austrálčan Scott víťazom v Akrone, Woods až 37.

AKRON - Austrálsky golfista Adam Scott vyhral turnaj Bridgestone Invitational v Akrone v štáte Ohio a pripísal si najdôležitejšie zo svojich ôsmich triumfov...

Sean O'Hair
Golf
Američan O'Hair po rozstrele víťazom Canadian Open

VANCOUVER - Americký golfista Sean O'Hair vyhral štvrtýkrát v kariére turnaj na okruhu PGA. O jeho triumfe na Canadian Open vo Vancouveri rozhodla až dodatočná...

Joe Sakic ako golfista
NHL
VIDEO Sakic zahral hole in one, získal milión dolárov

DENVER - Bývalá hviezda NHL Joe Sakic (42) sa v plnej paráde predviedol na víkendovom golfovom podujatí v americkom štáte Nevada. Na turnaji celebrít sa...

Darren Clarke
Golf
Clarke vyhral prestížny golfový turnaj British Open

SANDWICH - Darren Clarke (42) zo Severného Írska vyhral 140. ročník golfového British Open v anglickom Sandwichi. Stal sa iba siedmym hráčom histórie,...

Luke Donald
Golf
Svetová jednotka Donald víťazom Scottish Open

INVERNESS - Golfista Luke Donald (33) vyhral tretí turnaj v sezóne, prvýkrát však ako svetová jednotka, ktorou sa stal v máji. Angličan najlepšie zvládol...

Jevgenij Kafeľnikov
Golf
Bývalý tenista Kafeľnikov chce ísť na OH ako golfista

MOSKVA - Bývalá ruská tenisová hviezda Jevgenij Kafeľnikov (37) sa chce predstaviť na olympijských hrách 2016 v brazílskom Riu de Janeiro. Bývalý tenista...

Tiger Woods
Golf
Woodsov štart na British Open neistý pre zranenie

NEWWTON SQUARE - Tiger Woods vyjadril neistotu nad svojou účasťou na prestížnom golfovom turnaji British Open. Bývalý svetový líder má problémy s kolenom...

Rory McIlroy
Golf
Mcllroy rekordným výkonom najmladším víťazom US Open

BATHESDA – Severoírsky golfista Rory Mcllroy (22) triumfoval v nedeľu na US Open. Brit tak po prvýkrát vyhral turnaj série major a zároveň sa stal najmladším...

Tiger Woods
Golf
Tiger Woods je stále najlepšie zarábajúcim športovcom

NEW YORK - Americký golfista Tiger Woods ostáva na čele rebríčka najbohatších športovcov sveta, no jeho náskok pred druhým v poradí Philom Mickelsonom,...

Caroline Hedwallová a Zuzana
Golf
Na Táľoch vyhrala Hedwallová, Kamasová na 49. mieste

TÁLE - Švédka Caroline Hedwallová (22) sa stala víťazkou najprestížnejšieho golfového turnaja na Slovensku Allianz Ladies Slovak Open, ktorý je súčasťou...

Ilustračné foto
Golf
Na Táľoch vedie Jenningsová, Kamasová prešla cutom

TÁLE - Slovenská golfistka Zuzana Kamasová sa dostala do víkendového finále turnaja Ladies European Tour - Allianz Ladies Slovak Open na Táľoch. Slovenská...

Golf
Prvý deň na Táloch priniesol hole in one, Kamasová 25.

TÁLE - Slovenská golfová jednotka Zuzana Kamasová je po úvodnom dni najprestížnejšieho domáceho golfového turnaja zo série Ladies European Tour - Allianz...