Golf - strana 4

Foto Mladá golfistka Cheyenne Woodsová
Golf
Akoby mu z oka vypadla! Na Slovensku si zahrá neter Tigera Woodsa

TÁLE (SITA) - Americká profesionálna golfistka a neter slávneho Tigera Woodsa Cheyenne Woodsová si zahrá na Táľoch turnaj zo série Ladies European Tour....

Foto Harris English
Golf
Američan English má prvý titul na okruhu PGA, vyhral turnaj v Memphise

MEMPHIS - Golfový turnaj v Memphise vyhral Američan Harris English (23) a získal prvý titul v seriáli PGA Tour. Hráč, ktorý štartuje na elitnom okruhu...

Foto Matt Kuchar
Golf
Kuchar vyhral druhý turnaj v sezóne, Woods aj McIlroy na Memoriale pohoreli

DUBLIN (USA) - Americký golfista Matt Kuchar vyhral turnaj Memorial v americkom Dubline. Tohtoročný druhý titul na PGA Tour získal o dve rany pred krajanom...

Foto Boo Weekley
Golf
Američan Weekley sa v Texase dočkal turnajového triumfu po piatich rokoch

FORT WORTH - Po piatich rokoch sa americký golfista Boo Weekley (39) opäť dočkal víťazstvo na PGA Tour. V texaskom Fort Worth zosadil v záverečnom kole...

Foto Pe Sang-mun
Golf
Kórejčan Pe Sang-mun vyhral turnaj v Irvingu, Bradley kúsok od obhajoby

IRVING - Prekvapivým víťazom golfového turnaja PGA Tour v Irvingu sa stal Kórejčan Pe Sang-mun (26), ktorý získal svoj ​​prvý titul v prestížnom americkom...

Foto Tiger Woods
Golf
Woods získal 78. titul, druhýkrát triumfoval na prestížnom Players Championship

PONTE VEDRA BEACH - Americký golfista Tiger Woods (37) vyhral s náskokom dvoch rán Players Championship, označovaný za piaty major turnaj, a na ihrisku...

Foto Derek Ernst
Golf
Mladý Američan Ernst získal prvý titul na PGA Tour, triumfoval v Charlotte

CHARLOTTE - Nováčik Derek Ernst (22) získal pri svojom ôsmom štarte na americkom golfovom okruhu PGA Tour premiérový titul. Američan vyhral Wells Fargo...

Foto Billy Horschel
Golf
Američan Horschel vyrovnal v New Orleans rekord ihriska a získal prvý titul

NEW ORLEANS - Americký golfista Billy Horschel (26) sa stal šiestym hráčom, ktorý v sezóne vybojoval svoje premiérové ​​víťazstvo na PGA Tour. Zurich Classic...

FotoVideo Aligátor robí spoločnosť golfistom
Video Golf
Golfisti sa musia mať na pozore, spoločnosť na turnaji im robí trojnohý aligátor

AVONDALE - Golfisti dobre vedia, že na greenoch ich môže stretnúť množstvo nástrah. Najnepríjemnejšie sú väčšinou vodné a pieskové prekážky, ale účastníci...

Graeme McDowell
Golf
McDowell zo Severného Írska triumfoval v rozstrele na turnaji v Hilton Head

HILTON HEAD - Druhý golfista sveta Rory McIlroy zatiaľ nežiari, napriek tomu Severné Írsko slávilo na PGA Tour titul. Graeme McDowell porazil v Hilton...

FotoVideo Adam Scott v slávnom
Video Golf
Zelené sako získal prvý Austrálčan, drámu na Masters vyhral v rozstrele Scott

AUGUSTA - Golfista Adam Scott (32) si ako prvý Austrálčan obliekol zelené sako za triumf na Masters, prvom major turnaji sezóny. V napínavom finále v Auguste...

Brandt Snedeker
Golf
Masters vedú pred finále Snedeker a Cabrera, Woods bude útočiť zo 7. miesta

AUGUSTA - Američan Brandt Snedeker a prekvapujúco Argentínčan Ángel Cabrera spoločne vedú pred finále so skóre -7 golfové Masters, prvý major turnaj sezóny....

Kuan Tchien-lang
Golf
14-ročný čínsky golfista prepisoval rekordy na Masters, po 2. kole vedie Day

AUGUSTA - Štrnásťročný čínsky golfista Kuan Tchien-lang sa vďaka postupu do finálových kôl na Masters zapísal do histórie. Stal sa najmladším hráčom v...

FotoVideo Caroline Wozniacka a Rory
Video Golf
García a Leishman vedú po 1. kole Masters, Vonnová a Wozniacka fandia priateľom

AUGUSTA - Austrálčan Marc Leishman a Španiel Sergio García spolu vedú vďaka šiestim ranám pod par ihriska v Auguste po prvom kole golfový turnaj Masters....

Video Rickie Fowler a jeho
Video Golf
Golfista predviedol úder snov: Žabkou po vode poslal loptičku k jamke!

AUGUSTA - Tento úder mu naozaj vyšiel. Dnes odštartuje prestížny turnaj Masters v Auguste a americký golfista Rickie Fowler (24) je v skvelej forme. V...

FotoVideo Kuan Tchien-lang a Tiger
Video Golf
14-ročný čínsky golfista prepíše históriu slávneho Masters, dostal rady od Woodsa

AUGUSTA - Štrnásťročný čínsky chlapec Kuan Tchien-lang prepíše históriu najslávnejšieho golfového turnaja Masters. V Auguste bude najmladším účastníkom:...

Foto Martin Laird
Golf
McIlroy si zdvihol sebavedomie druhým miestom v San Antoniu, triumf Škóta Lairda

SAN ANTONIO - Po nevydarenom úvode sezóny si golfista Rory McIlroy zlepšil náladu na turnaji PGA Tour v San Antoniu, kam sa prihlásil na poslednú chvíľu...

Zuzana Kamasová
Golf
Na Tále sa vráti svetový ženský golf: O titul zabojuje aj Kamasová

TÁLE - Najprestížnejšia ženská európska golfová túra Ladies European Tour (LET) zavíta od 20. do 23. júna 2013 opäť na ihrisko Gray Bear na Táľoch. Prvé...

Foto D.A. Points
Golf
Turnaj Houston Open vyhral Američan Points, McIlroyovi návrat na trón nevyšiel

HUMBLE - Severoírsky golfista Rory McIlroy obsadil na turnaji Houston Open 45. miesto a ďaleko zaostal za prvenstvom, ktoré by mu vynieslo návrat na čelo...

Video Andreas Hartø vychádza z
Video Golf
Dánsky golfista to všetkým ukázal: Takto sa hrá profesionálny golf bez nohavíc!

AGADIR - Dánsky profesionálny golfista ponúkol divákom v Maroku na finálovom podujatí European Tour's Trophée Hassan II zaujímavé divadlo. Andreas Hartø...