Golf - strana 5

Zuzana Kamasová
Golf
Kamasová v marockom Agadire 64., prvý triumf pre 17-ročnú Thajčanku

AGADIR - Slovenská profesionálna golfistka Zuzana Kamasová obsadila na turnaji Ladies European Tour (LET) Lalla Meryem Cup v marockom Agadire 64. miesto....

FotoVideo Woods sa po triumfe
Video Golf
Woods sa po triumfe v Orlande vrátil po 125 týždňoch na post svetovej jednotky

ORLANDO - Tiger Woods (37) je definitívne späť a po 125 týždňoch sa vrátil na post svetovej golfovej jednotky. Američan triumfoval v dohrávke na turnaji...

Video Sergio García pri údere
Video Golf
Najkurióznejší golfový úder všetkých čias: Španiel García odpaľoval zo stromu

ORLANDO - Španielsky golfista Sergio García (33) predviedol na turnaji Arnold Palmer Invitational v Orlande jeden z najkurióznejších úderov v histórii...

Lindsey Vonnová a Tiger
Ostatné
Nový superhviezdny športový pár: Neverník Woods zbalil sexi lyžiarku!

NEW YORK - To, o čom sa v uplynulých týždňoch či mesiacoch špekulovalo v športových aj bulvárnych médiách po celom svete, je realitou. Superhviezda lyžiarskych...

Foto Kevin Streelman
Golf
Streelman sa dočkal životného úspechu, pri 153. štarte vyhral turnaj PGA

TAMPA BAY - Pri svojom 153. štarte na okruhu PGA sa americký golfista Kevin Streelman (34) dočkal premiérového triumfu, keď zvíťazil na turnaji v Tampe...

Foto Tiger Woods
Golf
Woods získal v Dorale suverénnym spôsobom 76. titul na okruhu PGA

DORAL - Americký golfista Tiger Woods získal svoj ​​76. titul na okruhu PGA. Druhý hráč sveta dominoval na Cadillac Championship v Dorale od prvého do...

Michael Thompson
Golf
Američan Thompson si splnil detský sen, vyhral turnaj Palm Beach Gardens

PALM BEACH GARDENS - Americký golfista Michael Thompson (27) udržal vo veterných podmienkach v Palm Beach Gardens nervy na uzde a po prvýkrát vyhral turnaj...

Video Trapas svetovej jednotky: Serena
Video WTA
Trapas svetovej jednotky: Serena mala problémy kvôli Tigerovi Woodsovi

PALM BEACH GARDENS - Americká tenistka Serena Williamsová sa dostala do problémov s bezpečnostnými službami na golfovom turnaji Honda Classic, keď si chcela...

Golf
Kamasovú už svrbia ruky po golfovej palici, zimu vyplnila tenisom a lyžovaním

HILTON HEAD - Jediná slovenská profigolfistka Zuzana Kamasová (32) sa v súčasnosti v zámorí naplno venuje príprave na novú sezónu. V obľúbenom rezorte...

Matt Kuchar
Golf
Američan Kuchar vyhral MS v hre na jamky, McIlroy aj Woods vypadli v 1. kole

MARANA - Majstrom sveta v hre na jamky sa stal prvýkrát v kariére americký golfista Matt Kuchar (34). Vo finále šampionátu v arizonskej Marane porazil...

Foto John Merrick
Golf
Američan Merrick sa dočkal životného víťazstva na PGA v Pacific Palisades

PACIFIC PALISADES - Americký golfista John Merrick sa v tridsiatich rokoch prvýkrát zapísal medzi víťazov na PGA Tour. O životnom triumfe rozhodol v kalifornskom...

Golf
Woods si našiel nového spoluhráča: Golf si zahral s americkým prezidentom

PALM CITY - Americký prezident Barack Obama si zahral v nedeľu po prvý raz golf s Tigerom Woodsom a mal tak šancu vidieť, ako sa hrá tento šport na najvyššej...

Foto Brandt Snedeker
Golf
Snedeker má skvelý úvod sezóny, v Pebble Beach získal piaty titul

PEBBLE BEACH - Po dvoch druhých miestach sa americký golfista Brandt Snedeker (32) dočkal prvenstva v Pebble Beach a je kráľom prvej časti sezóny. Navyše...

Marián Hossa
Slovensko
Hossovci idú stavať pri Váhu golfové ihrisko: Rybári protestujú!

TRENČÍN - Mesto Trenčín požičia na 70 rokov spoločnosti Hoss Corp patriacej hokejovej rodine Hossovcov, viac ako 51.000 štvorcových metrov pozemkov pri...

Foto Phil Mickelson
Golf
Mickelson tretíkrát triumfoval v Scottsdale, zárobkom sa posunul za Woodsa

SCOTTSDALE - Americký golfista Phil Mickelson (42) vyhral tretíkrát v kariére turnaj v arizonskom Scottsdale a vrátil sa do elitnej desiatky svetového...

Golf
Woods získal 75. titul, suverénne ovládol turnaj v San Diegu

SAN DIEGO - Golfista Tiger Woods (37) dotiahol bez problémov veľký náskok k víťazstvu na turnaji PGA Tour v San Diegu a získal 75. titul v kariére. Od...

FotoVideo Tiger Woods a Lindsey
Video Ostatné
Woods randí s Vonnovou: Bude Lindsey ďalšou trofejou neverného golfistu?

BRATISLAVA - V médiách sa čoraz častejšie objavujú špekulácie, či jeden z najlepšie zarábajúcich športovcov sveta golfista Tiger Woods a svetoznáma americká...

Woods s manželkou
Golf
Tiger Woods sa pokúša nájsť cestu ku svojej ex-manželke Elin

MIAMI - Americký golfista Tiger Woods (37) robí všetko preto, aby mohol spoločne opäť žiť so svojou ex-manželkou Elin Nordegrenovou (33), s ktorou má dcéru...

Foto Russell Henley
Golf
Američan Henley zažil debut snov, vyhral turnaj na Havaji

HONOLULU - Nováčik na okruhu PGA Tour Russell Henley z USA vyhral hneď pri svojom debute golfový turnaj na Honolulu na Havaji a v 23 rokoch sa na tamojšom...