Golf - strana 6

Foto Dustin Johnson
Golf
Prvý turnaj sezóny pre Johnsona, na Havaji zdolal súperov aj víchricu

KAPALUA - Dustin Johnson (28) je prvým víťazom golfovej sezóny na okruhu PGA. Američan ovládol nepriazňou počasia sužovaný a na tri kolá skrátený Turnaj...

Caroline Wozniacka s novým
WTA
Wozniacka dementovala zásnuby: Prsteň je iba vianočný darček

BRISBANE - Bývalá svetová tenisová jednotka Caroline Wozniacka vyvolala vlnu špekulácií, keď sa pri prílete do Austrálie objavila s novým prsteňom na prstenníku...

Rory McIlroy
Golf
McIlroy golfistom roka: Ocenenie od súperov je veľká česť

NEW YORK - Severný Ir Rory McIlroy (23) bol podľa očakávania vyhlásený za najlepšieho golfistu roka na PGA Tour. Svetovú jednotku a tohtoročného víťaza...

Foto Graeme McDowell
Golf
Woodsov turnaj pre vyvolených vyhral McDowell, hostiteľ štvrtý

THOUSAND OAKS - Bývalá dlhoročná golfová jednotka Tiger Woods nezopakoval minuloročné prvenstvo na vlastnom turnaji, ktorý organizuje v kalifornskom Thousand...

Jennifer Capriatiová
WTA
Capriatiová sa bráni obvineniu bývalého partnera z prenasledovania

MIAMI - Niekdajšia svetová tenisová jednotka Jennifer Capriatiová (36) sa bráni obvineniam svojho bývalého partnera, že ho prenasleduje. Bývalý floridský...

Foto Caroline Wozniacka a Rory
Golf
McIlroy zavŕšil sezónu triumfom v Dubaji v spoločnosti Wozniackej

DUBAJ - Najlepší súčasný golfista Rory McIlroy (23) korunoval svoju tohtoročnú nadvládu víťazstvom na záverečnom turnaji sezóny v Dubaji. Jednotka svetového,...

Foto Miguel Ángel Jiménez
Golf
Jiménez najstarším víťazom turnaja European Tour, McIlroy nezvládol cut

HONGKONG - Španielsky golfista Miguel Ángel Jiménez sa stal najstarším víťazom turnaja European Tour v histórii. Hongkong Open ovládol vo veku 48 rokov...

Foto Rory McIlroy
Golf
McIlroy ovládol finančné rebríčky v Európe aj Amerike, v Singapure tretí

SINGAPUR - Svetová jednotka Rory McIlroy (23) dokázal ako druhý golfista v histórii ovládnuť v jednej sezóne finančný rebríček na americkej PGA Tour i...

Michael Phelps
Golf
Phelps do Ria jedina ako golfista: Nebalamuťte moju mamu

RIO DE JANEIRO - Bývalý plavec Michael Phelps vyhlásil, že sa vráti k súťaženiu na olympiáde v Riu len v prípade, že nájde spôsob, ako preraziť v golfe....

Foto Nick Watney
Golf
Američan Watney triumfoval v Malajzii vďaka rekordnému kolu

KUALA LUMPUR - Americký golfista Nick Watney (31) vyhral turnaj v Kuala Lumpur a druhýkrát sa tento rok radoval z titulu na PGA Tour. K úspechu v Malajzii...

Foto Tiger Woods a Rory
Golf
McIlroy vyhral v Číne exhibičný zápas nad Woodsom

PEKING - Golfová svetová jednotka Rory McIlroy (23) porazil v exhibícii v Číne na 18 jamiek dvojku rebríčka Tigera Woodsa (36). Severný Ír zaznamenal v...

Foto Tommy Gainey
Golf
Gainey sa dočkal triumfu na PGA Tour, pomohol rekordný záver

ST. SIMONS - Skvelým výkonom v poslednom kole vybojoval americký golfista Tommy Gainey (37) víťazstvo na turnaji McGladrey Classic na Sea Islande a získal...

Jonas Blixt
Golf
Švéd Blixt získal v San Martine premiérový titul na PGA Tour

SAN MARTIN - Jonas Blixt získal v noci na pondelok prvý titul na PGA Tour, keď triumfoval na podujatí Frys.com Open v kalifornskom San Martine. Severan...

Tiger Woods
Golf
Woods sa ospravedlnil nováčikom v tíme, mohol urobiť viac

NEW YORK - Po neúspechu v prestížnom Ryder Cupe sa golfista Tiger Woods ospravedlnil nováčikom v americkom tíme, že neurobil viac pre úspech. Američania...

Ken Venturi
Golf
Golfistu a analytika Venturiho uviedli do siene slávy

PEBBLE BEACH - Bývalého amerického golfistu Kena Venturiho (81) uviedli do Svetovej golfovej siene slávy. Venturimu sa dostalo tejto pocty v kategórii...

Foto Ryan Moore
Golf
Dramatický turnaj v Las Vegas korisťou domáceho Moorea

LAS VEGAS - Golfový turnaj v Las Vegas vyhral domáci Ryan Moore a vo svojom bydlisku sa dočkal po troch rokoch druhého titulu na PGA Tour. Súboj o prvenstvo...

Video Michael Phelps
Video Vodné športy
Phelps to myslí s golfom vážne, predviedol famózny úder

ST. ANDREWS - Americký plavec Michael Phelps (27) sa vďaka fenomenálnym výkonom stal najúspešnejším olympionikom všetkých čias a tak sa rozhodol kariéru...

Golf
McIlroy si pomýlil časové pásmo, takmer zmeškal štart Ryder Cupu

MEDINAH - Prvý golfista sveta Rory McIlroy takmer nestihol svoj ​​štart záverečnej dvojhry na Ryder Cupe. Severoírsky hráč si poplietol čas a len vďaka...

FotoVideo Gólfisti Európy sa tešia
Video Golf
Európski golfisti po skvelom obrate obhájil triumf v Ryder Cupe

MEDINAH - Golfistom Európy sa podaril senzačný obrat a obhájili triumf v Ryder Cupe. Na ihrisku v Medinah už prehrávali s domácim výberom USA po dvoch...

Tiger Woods
Golf
Tiger Woods unavený, vynechá stretnutia na Ryder Cupe

ILLINOIS - Golfista Tiger Woods prvýkrát v kariére vynechá časť turnaja Ryder Cup. Americký kapitán Davis Love II nepočíta s bývalou svetovou jednotkou...