Golf - strana 8

Tiger Woods
Golf
Woods sa delí o vedenie na US Open, McIlroy skončil

SAN FRANCISCO - Bývalá svetová golfová jednotka, Američan Tiger Woods, vedie spolu s Jimom Furykom a Davidom Tomsom po 2. kole na grandslamovom turnaji...

Jack Nicklaus a Tiger
Golf
Po Nicklausovi pomenujú medailu, v múzeu vlastné krídlo

SAN FRANCISCO - Medaila určená pre víťaza golfového US Open bude od tohto roku niesť meno štvornásobného víťaza tohto turnaja Jacka Nicklausa. Doteraz...

Dustin Johnson
Golf
Američan Johnson vyhral generálku na US Open v Memphise

MEMPHIS - Americký golfista Dustin Johnson vyhral s výsledkom deviatich rán pod par turnaj americkej PGA Tour v Memphise, generálku pred US Open. Druhý...

Foto Line Vedelová
Golf
Na Táľoch triumfovala Dánka Vedelová, Kamasová 61.

TÁLE - Víťazkou 3. ročníka golfového turnaja Allianz Slovak Ladies Open na Táľoch sa stala Dánka Line Vedelová, ktorá celkovo zahrala sedem úderov pod...

Foto Tiger Woods
Golf
Woods vyhral turnaj v Dubline a vyrovnal Nicklausa

OHIO - Golfista Tiger Woods ovládol po piatykrát v kariére turnaj Memorial Tournament v americkom Dubline a na druhom mieste histórie sa 73. titulom na...

Rory McIlroy
Golf
Golfovým lídrom naďalej McIlroy, Tiger Woods stále siedmy

LONDÝN - V elitnej desiatke svetového rebríčka golfistov došlo v porovnaní s minulým týždňom iba k minimálnym zmenám, pričom prvá osmička zostala "nedotknutá"....

Matt Kuchar
Golf
Američan Kuchar víťazom prestížneho Players Championship

PONTE VEDRA BEACH - Americký golfista Matt Kuchar (33) vyhral prvýkrát v kariére prestížny turnaj Players Championship, ktorý je označovaný za piaty major....

Foto Rickie Fowler
Golf
Američan Fowler sa dočkal triumfu, McIlroy jednotkou

CHARLOTTE - Talentovaný golfista Rickie Fowler (23) sa dočkal prvého triumfu na okruhu PGA. Americký hráč ovládol Wells Fargo Championship na ihrisku Quail...

Jason Dufner
Golf
Dufner oslávil svadbu prvým titulom, Donald opäť lídrom

NEW ORLEANS - Z prvého víťazstva v kariére sa na turnaji americkej PGA Tour v New Orleans radoval domáci Američan Jason Dufner (35). Angličanovi Lukovi...

Foto Anna Rawson
Golf
Golfistka Anna Rawson: Zvádza krivkami na móle aj na trávnikoch

ADELAIDE - S modelingovou kariérou začala ešte skôr ako s golfovou, napriek tomu sa jej na trávnikoch darí skvele. Blondínka Anna Rawson (30) jednoducho...

Ben Curtis
Golf
Američan Curtis po šiestich rokoch opäť vyhral turnaj PGA

SAN ANTONIO - Ben Curtis (34) vyhral golfový turnaj Texas Open v San Antoniu a z titulu na okruhu PGA sa radoval prvýkrát po šiestich rokoch. Američan...

Foto Hráči Golfootu v akcii
Ostatné
Karembeu či Sheringham tvárami nového športu: Golfoot

LAUSANNE - Spojenie dvoch alebo viacerých športov do jedného nového je vždy zvláštne. Dvojnásobne vtedy, ak ide o dve celosvetovo mimoriadne populárne...

Foto Carl Pettersson
Golf
Švéd Pettersson vyhral v Hilton Head, McIlroy opäť jednotkou

HILTON HEAD - Luke Donald (34) sa po štyroch týždňoch druhýkrát v kariére rozlúčil s postom svetovej jednotky. Anglický golfista skončil na turnaji v Hilton...

Bubba Watson
Golf
Zelené sako za triumf na Masters získal Američan Watson

AUGUSTA - Američan Bubba Watson (33) sa stal prvýkrát v kariére víťazom prestížneho golfového turnaja Masters, ktorý sa hral na legendárnom ihrisku Augusta...

Martin Kaymer
Golf
VIDEO Skvelý zásah: ´Hole in one´ odrazom o vodu

AUGUSTA - Nemecký golfista Martin Kaymer predviedol v tréningu na prestížny turnaj Masters nevídaný "hole in one", teda zásah cieľa jedinou ranou. Na jamke...

Foto Hunter Mahan
Golf
Mahan vyhral druhý turnaj v sezóne, je americkou jednotkou

HOUSTON - Američan Hunter Mahan (29) vyhral turnaj Houston Open a ako prvý golfista v tomto roku má na konte dve víťazstvá na okruhu PGA. V Houstone nadviazal...

Tiger Woods
Golf
Woods v Orlande získal prvý titul od septembra 2009

ORLANDO - Tiger Woods získal prvý titul na PGA Tour od septembra 2009, keď v nedeľu triumfoval na podujatí Arnold Palmer Invitational v Orlande. Bývalý...

Foto Maria Verchenova
Golf
Golfistka Maria Verchenova: Súperky odpáli hrou, mužov krásou

MOSKVA - Na golfových ihriskách spôsobuje rozruch nielen svojou hrou, ale aj odhalenou pokožkou. Maria Verchenova (26) sa nijako netají tým, že sa jej...

Luke Donald
Golf
Donald sa triumfom v Palm Harbor vrátil na golfový trón

PALM HARBOR - Anglický golfista Luke Donald (34) vyhral v rozstrele turnaj v Palm Harbor a po dvoch týždňoch sa vrátil na čelo svetového rebríčka. Z neho...

Paul Casey a caddie
Golf
VIDEO Casey zahral hole in one, nosič zostal bez odmeny

DORAL - Anglického golfistu Paula Caseyho (34) takmer prišiel sľub svojmu caddiemu poriadne draho. Na 15. jamke v poslednom kole turnaja PGA v Dorale totiž...