Rely - strana 7

Štefan Svitko
Rely Dakar
Ďalšia nehoda na Dakare: Ťažký pád a koniec prvého muža poradia! Svitko v elitnej desiatke

AL ULA - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko na stroji KTM napokon obsadil v 10. etape Rely Dakar 12. miesto. Po odstúpení doterajšieho lídra...

Rely Dakar
Svitko sa opäť posunul vyššie! V 9. etape mali viacerí jazdci problémy, zasahoval aj vrtuľník

NAÚM - Argentínsky motocyklový jazdec Kevin Benavides na Honde triumfoval v utorkovej 9. etape Rely Dakar. Slovenský reprezentant Štefan Svitko zo Slovnaft...

Rely Dakar
Svitko podáva na Rely Dakar solídne výkony: Po ôsmej etape opäť bližšie k elite!

NAÚM - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko na stroji KTM skončil v ôsmej etape Rely Dakar na 14. mieste. V celkovom hodnotení si polepšil o jednu...

Pierre Cherpin
Rely Dakar
Drsný pád na Rely Dakar: Ďalší motocyklista je v umelom spánku!

SAKAKA - Francúzsky motocyklista Pierre Cherpin je po páde v nedeľnej siedmej etape Rely Dakar v umelom spánku. V nemocnici v meste Sakaka podstúpil operáciu...

Martin Benko
Rely Dakar
Benko svoj prvý Dakar nedokončí: Slovenského pretekára so zranenou nohou previezol vrtuľník

SAKAKA - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko na stroji KTM obsadil v siedmej etape Rely Dakar 18. priečku. V celkovom hodnotení si polepšil o...

Rely Dakar sa ponorila
Rely Dakar
Rely Dakar sa ponorila do smútku: Zomrel legendárny jazdec Hubert Auriol

PARÍŽ - Vo veku 68 rokov zomrel v nedeľu na zlyhanie srdca trojnásobný víťaz a neskorší riaditeľ pretekov Rely Dakar Hubert Auriol. Francúz narodený v...

Rely Dakar
Svitko si v 7. etape polepšil: Slovenský pretekár atakuje na Dakare elitnú desiatku

Libor Podmol
Rely Dakar
Hororové ráno českého exmajstra sveta pri voľne na Dakare: Pripadal som si ako nožnicovoruký Edward

HÁIL - Nečakané zdravotné problémy musel vo voľnom dni na Rely Dakar riešiť český motocyklista Libor Podmol. Bývalý majster sveta vo freestyle motokrose,...

Foto Joan Barreda Bort
Rely Dakar
Svitko si pred voľným dňom pohoršil: Po nevydarenej etape klesol na 14. miesto

HA'IL -Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko na stroji KTM obsadil v šiestej etape Rely Dakar 18. priečku. V cieli ho zaregistrovali na 19. pozícii,...

Video Štefan Svitko počas piatej
Video Rely Dakar
VIDEO Svitko sa po ťažkej etape prihovoril fanúšikom: Som rád, že som v cieli

RIJÁD - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko na stroji KTM obsadil v piatej etape Rely Dakar 11. priečku, v celkovom hodnotení si polepšil o jedno...