Rely - strana 8

Štefan Svitko
Rely Dakar
Svitko na Rely Dakar pokračuje v skvelých výkonoch: V štvrtej etape opäť medzi elitou!

RIJÁD - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko na stroji KTM obsadil vo štvrtej etape Rely Dakar 9. priečku a v celkovom hodnotení figuruje na trinástej...

Rely Dakar
Tretia etapa nedopadla pre Svitka najlepšie: Prepadol sa aj v celkovom poradí

VADÍ AD DAVÁSIR - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v tretej etape Rely Dakar 22. priečku a v celkovom hodnotení vypadol z elitnej desiatky....

Rely
Skvelý Svitko medzi top pretekármi: V druhej etape skončil v prvej desiatke!

VADÍ AD DAVÁSIR - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v druhej etape Rely Dakar 7. priečku. Za víťazom Joanom Barredom zo Španielska zaostal...

Rely
Svitko poskočil v celkovom poradí Rely Dakar: V prvej etape predviedol solídny výkon

BISHA - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v 1. etape Rely Dakar 14. priečku. Za víťazom Tobym Priceom zaostal o 9:39 minúty. Ďalší Slováci...

Rely
Svitko spokojný s výsledkom prológu Rely Dakar, debutujúci Vlčák a Benko dorazili do cieľa za sebou

DŽIDDA - Slovenský motocyklový jazdec Štefan Svitko zo Slovnaft Rally Teamu obsadil v prológu tohtoročnej Rely Dakar 21. priečku. Za víťazným Američanom...

Foto Ivan Jakeš
Rely
Obrovská smola slovenského pretekára: Ivan Jakeš nebude štartovať na Rely Dakar!

BRATISLAVA - Slovenský motocyklový pretekár Ivan Jakeš nebude štartovať na blížiacich sa pretekoch Rely Dakar. Tesne pred štartom podujatia mu vystavil...

Edwin Straver
Rely
Svitko s Jakešom môžu byť pokojní: Rely Dakar bude, hoci Saudská Arábia uzavrela svoje hranice

RIJÁD - Miestne orgány v Saudskej Arábii potvrdili, že motoristická Rely Dakar sa na začiatku roku 2021 konať bude. Uskutoční sa napriek tomu, že krajina...

Koronavírus odstavil aj automobilové
Ostatné
Koronavírus odstavil aj automobilové preteky: Rely Švédska sa pre pandémiu neodjazdí

KARLSTAD - Švédska rely sa v roku 2021 neuskutoční. Druhý diel seriálu majstrovstiev sveta bol na programe vo februári, no organizátori sa rozhodli podujatie...

Foto Štefan Svitko
Ostatné
Svitko sa pripravuje na svoj dvanásty štart na Rely Dakar: Dolaďujem formu a skúšam limity motorky

BRATISLAVA - Najúspešnejší slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko vo farbách Slovnaft Rally Teamu sa pripravuje na svoj dvanásty štart na Rely Dakar....

Rely
Slávna Rely Dakar už klope na dvere: Okrem Svitka s Jakešom štartujú aj ďalší dvaja Slováci

BRATISLAVA - V štartovej listine motoristických pretekov Rely Dakar 2021 figurujú až štyria Slováci. Okrem tradičných reprezentantov Štefana Svitka a Ivana...