«

Výsledky KHL - 36. týždeň

Dátum a čas Domáci Skóre Hostia
16.02.2017 | 14:30 Barys Astana 2 : 3
pp
Metallurg Novokuznetsk
16.02.2017 | 15:00 Yugra 3 : 2
pp
Sibir Novosibirsk
16.02.2017 | 15:00 Avtomobilist 2 : 3
sn
Avangard Omsk
16.02.2017 | 17:00 Severstal Cherepovec 2 : 1
pp
Spartak Moscow
16.02.2017 | 17:00 Lokomotiv Yaroslavl 4 : 2 Kunlun Red Star
16.02.2017 | 17:30 CSKA Moscow 4 : 2 Torpedo Novgorod detail
0 : 0 Semin D. 00:52'
00:52' Platt G. 0 : 0
03:28' Osnovin V. 0 : 0
0 : 0 Osipov M. 05:56'
07:53' Mamin M. 1 : 0
08:45' Panin G. 1 : 0
1 : 0 Barantsev D. 09:59'
1 : 1 Daugavins K. 10:38'
1 : 1 McMillan B. 10:47'
12:51' Ozhiganov I. 2 : 1
15:25' Mursak J. 3 : 1
3 : 1 Daugavins K. 17:34'
17:34' Naumenkov M. 3 : 1
03:58' Naumenkov M. 3 : 1
3 : 1 Ashton C. 09:04'
09:04' Naumenkov M. 3 : 1
09:47' Scott G. 4 : 1
4 : 1 Urakov K. 09:53'
4 : 1 Alyayev A. 10:22'
4 : 1 Zheldakov G. 13:02'
4 : 1 Kurbatov Y. 13:02'
13:02' Zharkov V. 4 : 1
4 : 1 Mozer Y. 15:06'
18:10' Andronov S.(Cross-checking) 4 : 1
4 : 2 Zherdev N. 19:59'
16.02.2017 | 17:30 Dinamo Minsk 2 : 1
2:1 sn
Niznekamsk detail
04:36' Komarov N. 0 : 0
0 : 0 +(Cross-checking)Sergeyev A. 13:48'
18:07' Pettersson F. 1 : 0
1 : 0 Kinrade G. 19:13'
09:38' Korobov D.(Cross-checking) 1 : 0
1 : 1 Gynge R. 19:16'
00:14' Kostitsyn S. 1 : 1
1' Materukhin A. 2 : 1
2 : 2 Gynge R. 1'
2' Palushaj A. 2 : 2
2 : 2 Konkov S. 2'
3' Pettersson F. 3 : 2
3 : 2 Sexton D. 3'
16.02.2017 | 17:30 UHC Dynamo 2 : 1
pp
Admiral Vladivostok detail
0 : 0 Tkachev V. 19:27'
06:37' Zaitsev Y. 0 : 0
08:45' Kokuyov S.(Cross-checking) 0 : 0
0 : 1 Sayustov D. 09:54'
0 : 1 Alexandrov V. 18:15'
00:58' Karpov M. 1 : 1
07:43' Rybakov A. 1 : 1
1 : 1 Krasnoslobodtsev V. 16:11'
19:21' Kuteikin A. 1 : 1
1 : 1 Blum J. 03:08'
03:26' Karsums M. 2 : 1
16.02.2017 | 17:30 Jokerit 4 : 5 Bars Kazan detail
0 : 0 Malykhin F. 09:07'
11:02' Genoway Ch. 1 : 0
1 : 0 Musin D. 14:06'
16:34' O'Neill B. 2 : 0
2 : 1 Golubev D. 16:45'
2 : 1 17:34'
00:47' Niemi M.(Cross-checking) 2 : 1
11:33' Wirtanen P. 3 : 1
3 : 2 Batyrshin R. 11:56'
01:42' Regin P. 3 : 2
3 : 3 Tokranov V. 02:49'
05:20' O'Neill B. 3 : 3
3 : 4 Musin D. 06:32'
08:28' Joensuu J. 4 : 4
4 : 5 Azevedo J. 14:27'
4 : 5 Varnakov M. 17:40'
17:40' Marjamaki M. 4 : 5
16.02.2017 | 17:30 Vityaz Chekhov 2 : 3
0:1 sn
Amur Khabarovsk detail
05:38' Lukin P. 1 : 0
1 : 0 Atyushov V. 10:26'
1 : 0 Zohorna T. 11:56'
13:47' 1 : 0
16:20' Golovkov I.(Cross-checking) 1 : 0
1 : 0 Rudenkov I. 16:20'
17:58' Yepishin M. 2 : 0
2 : 0 Rudenkov I. 19:50'
2 : 1 Litovchenko V. 05:59'
2 : 2 Atyushov V. 06:25'
2 : 2 Rudenkov I. 12:11'
14:00' Kempe M. 2 : 2
16:32' Kempe M. 2 : 2
01:19' Aaltonen M. 2 : 2
02:01' Katichev E. 2 : 2
2 : 2 Zohorna T. 02:01'
04:50' Katichev E. 2 : 2
1' Pankov A. 2 : 2
2 : 2 Ushenin Vl. 1'
2' Kopeikin A. 2 : 2
2 : 2 Ushenin Vy. 2'
3' Makeyev A. 2 : 2
2 : 3 Zohorna T. 3'
16.02.2017 | 17:30 SKA St. Petersburg 6 : 2 HK Sochi detail
01:10' Gusev N. 1 : 0
03:21' Shipachyov V. 2 : 0
04:57' +Prokhorkin N. 2 : 0
2 : 0 Zakharchuk I. 09:06'
2 : 0 Maxwell B. 09:25'
10:50' Kovalchuk I. 3 : 0
17:23' Kovalchuk I. 3 : 0
3 : 1 Fantenberg O. 17:27'
3 : 1 Krikunov I. 00:35'
03:13' Moses S. 3 : 1
3 : 1 Padakin P. 06:13'
3 : 1 Pepelyaev A. 07:42'
3 : 1 Kuznetsov S. 08:12'
08:39' Belov A. 4 : 1
09:07' Ketov E. 5 : 1
18:38' Rykov E. 5 : 1
01:20' Shipachyov V. 6 : 1
05:52' Hersley P. 6 : 1
6 : 2 Fantenberg O. 05:59'
19:57' Hersley P. 6 : 2
16.02.2017 | 18:30 Dinamo Riga 2 : 1
pp
Lada Togliatti detail
06:45' Cibulskis O. 0 : 0
0 : 1 Koryagin G. 13:32'
15:36' Freibergs R. 0 : 1
19:51' Gillies C. 0 : 1
0 : 1 +Filatov N. 20:00'
20:00' Bicevskis M. 0 : 1
0 : 1 Rybin M. 15:52'
12:50' Redlihs K. 0 : 1
13:26' Darzins L. 0 : 1
0 : 1 (Cross-checking)Kostromitin D. 15:49'
19:43' Darzins L. 1 : 1
04:56' Darzins L. 2 : 1
17.02.2017 | 15:00 Metallurg Magnitogorsk 1 : 0
2:1 sn
Tractor Chelyabinsk detail
15:59' Khabarov Y. 0 : 0
0 : 0 Klimontov K. 16:52'
0 : 0 Koltsov K. 15:21'
02:18' Lee C. 0 : 0
0 : 1 Kravtsov V. 1'
1' Santala T. 1 : 1
1 : 1 Kruchinin A. 2'
2' Lee C. 2 : 1
2 : 1 Roy D. 3'
18.02.2017 | 12:00 Barys Astana 1 : 3 Avangard Omsk detail
01:19' Barker C. 0 : 0
0 : 0 Burdasov A. 03:56'
0 : 1 Mikheyev I. 08:00'
17:30' +Lipin A. 0 : 1
0 : 1 Perezhogin A. 17:38'
0 : 1 Burdasov A. 02:07'
0 : 2 Zubov I. 06:26'
11:31' Markelov V. 0 : 2
0 : 3 Mikheyev I. 13:12'
14:29' Shalapov Y.(Cross-checking) 0 : 3
0 : 3 Sobotka V. 03:52'
04:58' Starchenko R. 1 : 3
1 : 3 Medvedev E. 06:24'
13:11' Semyonov M. 1 : 3
1 : 3 Menshikov V. 19:36'
18.02.2017 | 12:30 Yugra 1 : 4 Metallurg Novokuznetsk detail
0 : 0 00:58'
11:32' +Kuptsov S. 0 : 0
0 : 1 Kalashnikov S. 12:31'
0 : 2 Skorokhodov I. 05:41'
06:58' Lapenkov E. 0 : 2
0 : 3 Semyonov K. 08:27'
12:36' 0 : 3
0 : 4 Yazkov N. 17:51'
04:34' +Lapenkov E. 0 : 4
17:08' Kulik Y. 1 : 4
18.02.2017 | 12:30 Salavat Ufa 4 : 2 Lada Togliatti detail
0 : 0 Rybin M. 02:43'
0 : 1 Zernov D. 10:03'
0 : 1 Koryagin G. 10:32'
0 : 1 04:51'
05:39' Lepisto S. 1 : 1
09:13' Goncharov M. 1 : 1
1 : 2 Bocharov S. 09:15'
1 : 2 Aronson T. 12:18'
12:55' Kaprizov K. 1 : 2
14:58' Mayorov M. 2 : 2
2 : 2 Demagin S. 15:19'
18:04' Kotlyarevsky M. 2 : 2
2 : 2 Morenets A. 18:04'
05:28' Gareyev S. 3 : 2
19:42' Kulyash D. 4 : 2
18.02.2017 | 13:00 Avtomobilist 1 : 2
0:1 sn
Sibir Novosibirsk detail
0 : 0 Skabelka A. 14:17'
0 : 0 Belyakov F. 16:31'
0 : 0 Artyukhin E. 02:47'
0 : 0 Alexeev K. 05:38'
0 : 1 Milovzorov Y. 14:35'
0 : 1 00:55'
07:57' Golyshev A. 1 : 1
08:21' Obidin A. 1 : 1
11:40' Vasilyev V. 1 : 1
00:17' Gubin O. 1 : 1
1 : 1 Khlopotov V. 1'
1' Golyshev A. 1 : 1
1 : 2 Sannikov S. 2'
2' Ivashov R. 1 : 2
1 : 2 Skabelka A. 3'
3' Timashov N. 1 : 2
18.02.2017 | 15:00 Severstal Cherepovec 3 : 2 HK Sochi detail
0 : 1 O'Dell E. 08:00'
0 : 1 O'Dell E. 16:18'
00:08' Masuhr A. 0 : 1
0 : 1 Vorobyov I. 17:53'
19:04' Vovchenko D. 1 : 1
05:00' Karlin R. 2 : 1
07:33' Stasenko N. 3 : 1
3 : 2 Krikunov I. 11:39'
18.02.2017 | 15:00 CSKA Moscow 6 : 1 Spartak Moscow detail
01:42' Nichushkin V. 1 : 0
1 : 1 Shmelyov S. 02:29'
1 : 1 Bobrov V. 05:08'
06:21' Kugryshev D. 2 : 1
12:01' Andronov S. 3 : 1
17:14' Panin G. 4 : 1
19:05' Koshelev S. 5 : 1
06:55' Naumenkov M. 6 : 1
09:24' Panin G. 6 : 1
6 : 1 Tolpeko D. 10:14'
6 : 1 +Tolpeko D. 10:14'
6 : 1 Tolpeko D. 10:14'
10:14' Sergeyev A. 6 : 1
10:14' Sergeyev A. 6 : 1
6 : 1 (Cross-checking)Vasilyev A. 17:54'
6 : 1 Nikontsev A. 04:23'
6 : 1 Berdnikov V. 11:14'
18:15' Zharkov V. 6 : 1
18.02.2017 | 15:00 Dinamo Minsk 3 : 4 Bars Kazan detail
0 : 1 Ohtamaa A. 07:08'
0 : 1 Batyrshin R. 15:30'
0 : 1 Azevedo J. 00:53'
0 : 1 Svitov A. 16:54'
16:58' Palushaj A. 1 : 1
05:19' Gotovets K. 1 : 1
1 : 2 Svitov A. 05:37'
1 : 3 Varnakov M. 06:08'
06:41' Kostitsyn S. 1 : 3
09:06' Kostitsyn S. 2 : 3
15:27' Pettersson F. 3 : 3
3 : 4 Popov A. 17:40'
18.02.2017 | 15:00 UHC Dynamo 2 : 1 Kunlun Red Star detail
0 : 0 Viklund T. 04:32'
0 : 1 Sallinen T. 08:41'
18:35' Kaspar L. 0 : 1
19:17' Kokarev D. 1 : 1
1 : 1 Warn M. 03:49'
05:31' Karsums M. 2 : 1
15:42' Tarasov D. 2 : 1
17:29' Nikulin I. 2 : 1
18.02.2017 | 15:00 Lokomotiv Yaroslavl 3 : 5 Amur Khabarovsk detail
0 : 0 Li O. 03:47'
06:12' Rafikov R. 0 : 0
0 : 1 Byvaltsev A. 17:29'
05:23' Talbot M. 1 : 1
1 : 1 Ushenin Vy. 07:26'
10:39' Polunin A. 2 : 1
2 : 1 Popov V. 14:21'
2 : 1 (Cross-checking)Gorokhov I. 17:09'
2 : 2 Zohorna T. 19:19'
02:09' Kadeykin A. 3 : 2
3 : 3 Dedunov P. 04:16'
3 : 4 Byvaltsev A. 04:48'
06:31' Gavrikov V. 3 : 4
07:48' Pashnin M. 3 : 4
3 : 5 Litovchenko V. 09:09'
3 : 5 Krysanov A. 11:40'
3 : 5 Kondratyev M. 12:58'
19:24' Galimov E. 3 : 5
19:24' Galimov E. 3 : 5
3 : 5 Malevich V. 19:24'
18.02.2017 | 15:00 Vityaz Chekhov 1 : 3 Admiral Vladivostok detail
01:35' Yatsenko I. 0 : 0
0 : 0 Ivanov I. 18:38'
02:52' Romanov S.(Cross-checking) 0 : 0
0 : 0 Kurashov D. 03:19'
03:49' Pankov A. 1 : 0
09:38' Dzhioshvili M. 1 : 0
1 : 1 Mnatsyan S. 12:09'
1 : 1 Bartulis O. 19:08'
1 : 2 Sigarev A. 02:04'
1 : 3 Sigarev A. 05:22'
09:38' Katichev E. 1 : 3
15:17' Semenov A. 1 : 3
18.02.2017 | 15:00 SKA St. Petersburg 4 : 2 Torpedo Novgorod detail
01:55' Prokhorkin N. 1 : 0
1 : 0 Daugavins K. 04:57'
1 : 0 McMillan B. 12:35'
1 : 0 17:38'
1 : 1 McMillan B. 05:20'
1 : 1 Yegorshev S. 08:04'
08:18' Hersley P. 2 : 1
15:15' Khokhlachev A. 3 : 1
18:06' Prokhorkin N. 3 : 1
3 : 2 Alyayev A. 04:57'
3 : 2 Osipov M. 05:19'
3 : 2 +Zherdev N. 18:52'
19:23' Kovalchuk I. 4 : 2
18.02.2017 | 16:00 Dinamo Riga 3 : 2
2:1 sn
Niznekamsk detail
03:13' +Skvorcovs G. 0 : 0
0 : 0 +Fazylzyanov K. 03:13'
07:18' Kulda E. 0 : 0
0 : 1 Poryadin P. 09:25'
12:24' Darzins L. 1 : 1
1 : 1 Sergeyev A. 13:52'
18:13' Galvins G. 2 : 1
00:27' Skvorcovs G. 2 : 1
2 : 1 Kinrade G. 00:27'
08:35' Jerofejevs A. 2 : 1
2 : 2 Gynge R. 09:04'
19:45' Skvorcovs G. 2 : 2
2 : 2 Sexton D. 01:01'
2 : 2 Fazylzyanov K. 15:49'
1' Meija G. 2 : 2
2 : 3 Gynge R. 1'
2' Indrasis M. 3 : 3
3 : 3 Brule G. 2'
3' Toluzakov F. 3 : 3
3 : 3 Konkov S. 3'
3 : 3 Gynge R. 4'
4' Bicevskis M. 3 : 3
3 : 3 Poryadin P. 5'
5' Indrasis M. 3 : 3
3 : 3 Konkov S. 6'
6' Toluzakov F. 4 : 3

Tabuľka KHL

Poradie / Tým Z V Vp Pp P Skóre B Forma
Západ
1. CSKA Moscow 60 41 3 8 8 183 : 110 137 vvvvp
2. SKA St. Petersburg 60 39 7 6 8 249 : 114 137 vvpppv
3. Dyn. Moscow 60 29 10 5 16 164 : 111 112 vvpvvv
4. Lokomotiv Yaroslavl 60 32 4 6 18 163 : 130 110 pvvvpp
5. Din. Minsk 60 27 10 4 19 171 : 150 105 pvpvvpvp
6. Nizhny Novgorod 60 27 8 7 18 145 : 124 104 ppvpppp
7. Podolsk 60 26 7 5 22 162 : 158 97 pppvppv
8. Jokerit 60 23 6 12 19 149 : 165 93 pvpvvv
9. Sochi 60 24 7 2 27 139 : 145 88 pppvv
10. HC Slovan Bratislava 60 22 7 5 26 144 : 166 85 vvpppvp
11. Cherepovets 60 18 5 10 27 133 : 163 74 vvppppp
12. Medvescak Zagreb 60 19 4 4 33 138 : 186 69 pppppp
13. Sp. Moscow 60 18 3 6 33 125 : 168 66 pppvpp
14. Dinamo Riga 60 11 10 5 34 116 : 158 58 vpvpppp
Východ
1. Metallurg Magnitogorsk 60 36 5 6 13 197 : 135 124 vppvpvpp
2. Avangard Omsk 60 30 8 3 19 156 : 127 109 vvpvppv
3. Bars Kazan 60 29 9 4 18 155 : 127 109 vvppp
4. Tractor Chelyabinsk 60 27 3 10 20 130 : 120 97 ppvvvp
5. Barys Astana 60 25 6 3 26 151 : 167 90 pppvpvv
6. Salavat Ufa 60 21 6 13 20 169 : 174 88 vvpppp
7. Vladivostok 60 24 3 8 25 147 : 153 86 vpppvp
8. Kunlun 60 24 4 3 29 139 : 144 83 pppvp
9. Sibir Novosibirsk 60 20 8 7 25 133 : 138 83 vppppppv
10. Niznekamsk 60 20 8 4 28 143 : 155 80 ppppppvv
11. Yekaterinburg 60 19 6 10 25 139 : 165 79 ppppvpv
12. Amur Khabarovsk 60 20 5 6 29 110 : 130 76 vvppvv
13. HC Yugra 60 18 4 4 34 112 : 148 66 pvpppppp
14. Lada 60 16 5 7 32 146 : 180 65 pppppv
15. Metallurg Novokuznetsk 60 8 6 4 42 97 : 194 40 vvpppp

Vysvetlivky:

Z - počet odohraných zápasov, V - výhry, VP - výhry po predĺžení, R - remízy, P - prehry, VP - prehry po predĺžení, B - body,
výhra - výhra, výhra po predĺžení - výhra po predĺžení, prehra - prehra, prehra po predĺžení - prehra po predĺžení, remíza - remíza