Šebestová vymenila Šeba za holandskú legendu: Ronald de Boer je galantný muž!

Magda Šebestová a vysmiaty Ronald de BoerMagda Šebestová a vysmiaty Ronald de Boer Zdroj: športky

TRENČÍN - Futbalový duel ho príliš nezaujal, no nádherné Slovenky áno. Bývalého holandského reprezentanta Ronalda de Boera konkrétne zaujalo trinásť krásnych dievčat. Šéfka Miss Slovensko Magda Šebestová totiž prišla na zápas Trenčín - Zlaté Moravce so svojimi dvanástimi finalistkami. Na štadióne boli jednoducho neprehliadnuteľné.

"Neprišiel som len hľadať talenty, ale zaujímal ma hlavne chod klubu a jeho filozofia. Chcel som vidieť, ako Trenčín funguje a akú má víziu do budúcnosti. Práve to bol jeden z hlavných cieľov mojej návštevy. Som v Trenčíne  prvýkrát. Prezrel som si pekné mesto a mám možnosť bývať v luxusnom  hoteli. Zatiaľ som stretol len príjemných ľudí," objasnil dôvody návštevy de Boer, ktorého najviac zaujala práve krásna Magda. Dokonca ju požiadal o spoločnú fotku.

Bývalá priateľka futbalistu Filipa Šeba mala na holandskú legendu šťastie aj na druhý deň na raňakách v hoteli. "Je to veľmi vtipný a galantný muž. Stretli sme sa najskôr náhodne na futbalovom zápase v Trenčíne a na druhý deň na raňajkách. Okrem toho, že ho zaujala naša misia krásy Miss Slovensko, mali sme sa o čom rozprávať, keďže svojho času hral za Glasgow. Aj keď sme sa tam nikdy nestretli, bolo sa o čom baviť," prezradila športkám riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko.

Dve osudové stretnutia de Boera a Šebestovej by však nemuseli byť posledné. Holanďana totiž Magda plánuje pozvať na finále Miss Slovensko do Bratislavy, ktoré sa uskutoční 14. apríla.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 4
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: športky
  • Zdroj: športky, TASR

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy