Hokej v Rusku vie vždy upútať, 11-roční hráči predviedli hromadnú bitku

11-roční hokejisti predviedli hromadnú bitku ako skúsení profesionáli11-roční hokejisti predviedli hromadnú bitku ako skúsení profesionáli

NOVOKUZNECK - Hokejová sezóna v Európe je už po majstrovstvách sveta v podstate na konci. Hráči môžu na dovolenkách nabrať sily pred novým ročníkom, ale niekde ešte ľadové plochy nerozpustili. Týka sa to napríklad aj Ruska, kde sú na programe rôzne mládežnícke turnaje.

Mladé talenty sa snažia rozvíjať svoje zručnosti a občas sa prihodia aj zápasy, ktoré vzbudzia pozornosť až za hranicami, aj keď nie práve v najlepšom "hokejovom svetle". 

Takým bol určite súboj 11-ročných hráčov na turnaji v Novokuznecku, v ktorom sa domáci Metallurg stretol s kazašským Barysom Astana a ktorý sa začal šíriť po internete.

V priebehu duelu sa na ľade začalo poriadne iskriť, hráči dohrávali súboje aj bez puku a po niekoľkých "strkancoch" sa rozpútala pravá hromadná bitka, do ktorej sa zapojili všetci hráči. Rozhodcovia pochopiteľne na všetko nestačili a celú situáciu museli po niekoľkých minútach upokojovať až tréneri a rodičia. 

Podobné bitkárske vložky nie sú v ruskom mládežníckom hokeji až také neobvyklé, už v minulosti sme o podobnom zápase informovali. 

  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: youtube.com
  • Zdroj: športky, ts

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy