Hossova sexi manželka ukázala dlhé nohy v mini, hviezdili aj ďalšie "hokejistky"!

Janka Hossová je vraj tehotná. Naznačilo to i jej bruško na módnej prehliadke.Janka Hossová je vraj tehotná. Naznačilo to i jej bruško na módnej prehliadke. Zdroj: Radek Lavička

BRATISLAVA - Aj keď bez móla, no s pompou skúsených modeliek. Tak sa predviedli manželky našich bývalých i súčasných hokejových opôr na nedávnej prehliadke modelov návrhárky Zuzany Bottkovej. Vyvolené Mariána Hossu, Jozefa Stümpela, Tomáša Kopeckého, Richarda Lintnera a Branka Radivojeviča predviedli nielen atraktívne róby, ale aj vyzývavé mini. Najmä prvá spomínaná v nich nechala vyniknúť svoje dlhé nohy.

Mimoriadne spontánne pri prehliadke pôsobila sympatická manželka Jozefa Stümpela, prirodzenú eleganciu zas predviedli Mária Kopecká, Danka Lintnerová a Janka Radivojevič. Zatieniť sa však nedala ani Janka Hossová, ktorej Marián práve bojuje o svoj druhý Stanley Cup. Ako sme už písali prednedávnom, zaguľatené bruško naznačilo, že Janka možno čaká druhého potomka.

Kým manželia spomínaných dám súperia o puk či regenerujú sily počas letnej pauzy, pani manželky ukázali svoje modelingové vlohy v Bratislave. A to v rámci dražby obrazov českého maliara Václava Floriana. Ten na jednom z nich zvečnil i známeho speváka Richarda Müllera, a tak i najvyšší muž slovenskej pop music mal možnosť vidieť elegantné ženy v nových modeloch.

O hudobný sprievod sa na podujatí postarala mladá speváčka Anka Repková, ktorá tu predstavila svoj aktuálny singel V bublinkách. Prednedávnom k nemu i nakrútila videoklip.

Fotografie z prehliadky si môžete pozrieť v našej GALÉRII!

Viac o téme: Hossová Prehliadka Módna Manželky Hokejistov Janka
  • Autor: © Zoznam
  • Foro: Radek Lavička, VIDEO: Youtube
  • Zdroj: športky
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy