Trávnik obliaty krvou: Priateľský futbal sa zmenil na masaker

Nepríjemný stret Llorenteho s Antoninim
Nepríjemný stret Llorenteho s Antoninim

TURÍN - Poriadny drsňák alebo drevorubač? Obrovitého futbalistu Fernanda Llorenteho nič nezastaví a to nielen v snahe dať gól. Ak má pred očami loptu, neprekáža mu, že v ceste stojí súperov hráč nižší hoci aj o 15 centimetrov.

Nový muž v čierno-bielom drese slávneho Juventusu Turín ukázal, prečo si ho taliansky veľkoklub vybral ako posilu. V zápase proti AC Miláno predviedol nejednu nebezpečnú akciu zo športového pohľadu, no tou najnebezpečnejšou bola zrážka s obrancom súpera. Po ostrom strete obaja skončili na trávniku, no Luca Antonini zaliaty krvou. Llorente odkráčal po vlastných.
 
Llorente získal odrazenú loptu, lenže si ju predkopol až príliš a musel ju dobiehať. Do cesty sa mu postavil Luca Antonini a takmer dvojmetrový útočník sa s podstatne nižším bekom vo výskoku zrazil. Obor skončil s menším šrámom na tvári, Antonini sa zvalil na zem a krv mu museli zastavovať lekári. Znie to dramaticky? A to šlo len o prípravný zápas.
 
„Všetko je v poriadku. Čelo mi zdobí škaredá jazva, ale veď nikdy som nebol krásavec,“ zavtipkoval po pár hodinách milánsky obranca.
 

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
športky
Foto:
Koláž Športky

DISKUSIA