Zápas preložili a vymenili dejisko: Diváci dostanú na Trnavu lístky zadarmo

Aj trnavský štadión je momentálne v rekonštrukciiAj trnavský štadión je momentálne v rekonštrukcii Zdroj: trnavskyhlas.sk

TRNAVA - Futbalisti corgoňligového Spartaku Trnava odohrajú zápas 2. kola národnej pohárovej súťaže Slovnaft Cup proti účastníkovi III. ligy skupiny Západ MFK Skalica napokon v domácom prostredí. Dôvodom je nevyhovujúci stav skalického štadióna, ktorý je momentálne v rekonštrukcii, ale aj bezpečnostné riziká spojené so zápasom.

Duel sa uskutoční na Štadióne Antona Malatinského v stredu 28. augusta o 17.00 h. Zápas sa mal pôvodne hrať o deň skôr, no to by pre Skaličanov bolo náročné, keďže dva dni pred tým nastúpia na ligový zápas v Šúrovciach.
 
Klub zo Záhoria na stretnutie vypraví potrebný počet autobusov zdarma a pre fanúšikov zabezpečí aj potrebný počet vstupeniek, za ktoré fanúšikovia nemusia platiť. Informoval o tom klub na svojej stránke.
 
Druhé kolo Slovnaft Cupu sa hrá na jeden zápas, v prípade nerozhodného výsledku po riadnom hracom čase (90 minút) sa nepredlžuje, ale hneď nasledujú strely zo značky pokutového kopu.
Viac o téme: Štadión Skalica Trnava Futbal Slovenský Pohár Cup Zadarmo Slovnaft
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Trnavský hlas
  • Zdroj: SITA, športky
Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy