Do Schumacherovej izby sa snažil dostať votrelec: Kto sa skrýval v kňažskom rúchu?

Nemocnica v Grenobli, v ktorej je Michael Schumacher
Nemocnica v Grenobli, v ktorej je Michael Schumacher

GRENOBLE - Človek prezlečený za kňaza, údajne novinár, sa snažil dostať do izby ťažko zraneného Michaela Schumachera. Bývalý pilot formuly 1 leží v kóme a kritickom stave po nehode pri lyžovaní v nemocnici vo francúzskom Grenoble.

„V nemocnici sa udialo viacero podivných incidentov. Človek oblečený za kňaza sa snažil priblížiť k Michaelovi. Žiadam každého, aby nechal pracovať lekárov a dal rodine pokoj na stretnutie s Michaelom,“ vyhlásila manažérka nemeckého automobilového jazdca Sabine Kehmová, ktorá nešpecifikovala, či ide o novinára. Podľa Kehmovej sa v posledných hodinách snažilo dostať na kliniku viacero ľudí, mnohí sa pokúšali ísť do miestnosti pre tlačové konferencie. „Podľa môjho názoru je to celé odporné,“ vyhlásila Kehmová. 

Zdravotný stav sedemnásobného majstra sveta formuly 1 Michaela Schumachera zostáva po nehode na lyžovačke kritický, ale po druhej operácii poškodeného mozgu badajú lekári známky mierneho zlepšenia. "Nemôžeme povedať, že je mimo ohrozenia života... Získali sme však viac času. Najbližšie hodiny budú rozhodujúce," uviedol lekár Jean-Francois Payen z Fakultnej nemocnice vo francúzskom meste Grenoble, kde je 44-ročný Nemec hospitalizovaný. 

Schumacher utrpel vážne zranenia v nedeľu vo francúzskom stredisku Méribel, keď údajne lyžoval mimo vyznačenej lyžiarskej trate a hlavou narazil do skaly. Pred nemocnicou začali jeho fanúšikovia páliť sviečky, jeden z nich rozprestrel vlajku ferrari. Podporu legende F1 vyjadrujú na diaľku osobnosti po celom svete. 

Nehoda Michaela Schumachera - súvisiace články:

Schumachera druhý raz operovali: Čo nové prezradili lekári?
Schumacherov boj o život, kritické sú najbližšie hodiny: Prvé slová manželky po nehode
Miesto Schumacherovho pádu naháňa strach: Tieto skaly ho zmrzačili​
Pozrite si FOTOGALÉRIU hrdinov: Toto sú lekári, ktorí Schumacherovi zachraňujú život
Šokujúca diagnóza: Ak Schumacher prežije, bude mať poškodený mozog!
Hyenizmus na internete: Fanúšikovia mŕtveho Schumachera pribúdajú extrémne rýchlo
Fanúšikovia Schumachera pred nemocnicou, Massa ich vyzval: Modlime sa za Michaela!
Schumacher po operácii: Fenomén F1 lyžoval mimo zjazdovky, na skale si rozbil lebku

 


Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA