Ruskí hokejisti nezvládli prehru na Slovane, v hoteli rozkopali izbu

Denis Ježov pred brankárom Mikom Järvinenom
Denis Ježov pred brankárom Mikom Järvinenom

BRATISLAVA - Tak toto hokejisti prehnali. Agresívni Rusi po stredajšej prehre na Slovane údajne rozkopali izbu v hoteli vedľa zimáku.

Členovia hokejového tímu Amur Chabarovsk nezvládli stredajšiu prehru na ľade Slovana Bratislava v Kontinentálnej hokejovej lige a v noci na štvrtok zdemolovali izbu v hoteli pri Slovnaft Arene. Spôsobili škodu vo výške 3000 eur. Izba číslo 714 ostala podľa webu Noviny.sk totálne zdemolovaná. Hostia postrhávali sadrokartónové podhľady, za obeť im padla aj kúpeľňa.


"V jednej z izieb poškodili neznámi páchatelia vnútorné vybavenie," uviedol pre Noviny.sk hovorca KR PZ v Bratislave Michal Szeiff. Väčšina z členov tímu mala byť podľa portálu poriadne opitá. "Môžem potvrdiť, že došlo k poškodeniu hotelovej izby. Ale nechcem sa k tomu viacej vyjadrovať. Ide o ochranu našich hotelových hostí," tvrdila pre Noviny.sk riaditeľka hotela Rozwitha Bieberová.

Výprava Amuru Chabarovsk odletela do Prahy vo štvrtok napoludnie. S tímom však necestovali maséri, ktorí mali v izbe bývať. "Po vykonaní prvotných úkonov boli na osobnej slobode obmedzení dvaja muži. Občania Ruskej federácie," dodal Szeiff.


Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka KHL
Zdroj:
športky, SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA