Toto je najkritizovanejší hráč Vůjtkovho výberu: O neprajníkoch vie, zastal sa ho aj mladý Réway

Vladimír Mihálik
Vladimír Mihálik

BRATISLAVA - Asi žiadne meno vo výbere trénera Vladimíra Vůjtka nespôsobilo takú kontroverziu, ako nominácia dvojmetrového obrancu Vladimíra Mihálika. Zadák Slovanu Bratislava nemá za sebou práve najlepšiu sezónu, počas nej dokonca bojoval aj o miesto v zostave slovenského účastníka KHL.

Prítomnosť Mihálika sa pretriasa aj na sociálnych sieťach. Na Facebooku Športiek ľudí najčastejšie mrzelo, že sa do reprezentácie nezmestil jeho spoluhráč zo Slovana Martin Štajnoch, fanúšikovia by práve týchto hráčov radi vymenili.

Naopak, Mihálika sa zastal aj najnovší miláčik reprezentácie Martin Reway: "Nech si každý hovorí čo chce, pre mňa je to skvelý obranca, ktorý na ľade spraví všetko pre tím a ešte lepší človek."

K téme sa vyjadril aj samotný Mihálik: "Nechcem nikomu nič odkazovať, každý je podľa mňa strojcom svojho šťastia, a preto nech si každý rozpráva čo chce a môže." V rozhovore pre médiá dodal: "Podám maximum čo je vo mne a budem sa snažiť predviesť najlepší výkon a tím, aby mal čo najlepšie výsledky."


Zdroj:
športky
Foto:
SITA

DISKUSIA