Ani Škrtel nezabránil prehre Laškárskej Novej Vsi so Senicou, divoká remíza Trnavy

Futbalisti Senice v Laškárskej Novej Vsi zdolali domáci tímFutbalisti Senice v Laškárskej Novej Vsi zdolali domáci tím Zdroj: fksenica.eu

LAŠKÁRSKA NOVÁ VES - Hráči FK Senica zvíťazili v sobotňajšom prípravnom stretnutí nad výberom Laškárskej Novej Vsi na pôde svojho súpera 2:1. V drese domácich nastúpili aj slovenský reprezentant a obranca FC Liverpool Martin Škrtel, stredopoliar poľského Zaglebie Lubin Ľubomír Guldan a brankár Zlatých Moraviec Martin Kuciak.

Skóre duelu otvoril na radosť domácich fanúšikov Stanislav Velický, Seničania však ešte v prvom polčase vyrovnali zásluhou vlastného gólu Erika Chvála. V druhom dejstve rozhodol o víťazstve hostí Jakub Čunta. Záhorákov viedol ešte tréner Pavel Hapal, o ktorého prípadnom odchode do Slavie Praha sa rozhodne koncom víkendu.

Futbalisti Spartaka Trnava remizovali v sobotu v prvom prípravnom zápase na novú sezónu na pôde ŠKF Sereď 3:3.

Futbalisti Ružomberka podľahli v úvodnom zápase letnej prípravy s fortunaligovým nováčikom Podbrezovou 1:2 v Liskovej. Podľa informácie oficiálneho webu "Ruže" sa stretnutie hralo netradične trikrát štyridsaťpäť minút.

Laškárska Nová Ves - FK Senica 1:2 (1:1)
Góly: Velický - Chvál (vlastný), Čunta

ŠKF Sereď - Spartak Trnava 3:3 (2:1)
Góly Trnavy: 39. Sabo (z 11 m), 47. Philemon, 82. Bortel

MFK Ružomberok - ŽP Šport Podbrezová 1:2 (0:1, 1:2)
Góly: 87. M. Ferenčík - 6. Podio, 79. J. Pančík