FOTO Gáborík si Stanley Cup užíva: Hviezda Kings sa prestížnou trofejou pochválila na Pohode

Marián Gáborík ukázal Stanley Cup na festivale Pohoda
Marián Gáborík ukázal Stanley Cup na festivale Pohoda

TRENČÍN - Slovenský hokejista Marián Gáborík ukázal na trenčianskom festivale Bažant Pohoda Stanleyho pohár. Hráč klubu Los Angeles Kings prišiel na hlavné pódium za hlasného potlesku divákov a diváčok krátko po 20.00 h, pričom spoločnosť mu robili chlapci oblečení v dresoch, ktorí vystreľovali farebné konfety.

Gáborík zdvihol trofej nad hlavu a pobozkal ju. Riaditeľ festivalu Michal Kaščák mu následne zablahoželal k úspechu. "Sme hrdí, že si prišiel, že si tu, gratulujem ti," povedal Kaščák.

"Musím sa priznať, že na Pohode som po prvý raz, ale určite nie poslednýkrát. Najprv som mal z tohto zvláštny pocit, ale potom sme sa s Mišom zhodli, že bude úžasné spojiť takéto dve veľké veci - Stanleyho pohár a 30-tisíc ľudí. Som naozaj hrdý na vás fanúšikov. Dobre sa dnes zabavme," prihovoril sa hokejista k zaplnenej ploche pred Bažant stageom.

Rodák z Trenčína následne vyzval Kaščáka, nech sa z pohára, do ktorého naliali šampanské, napije. Ten ho poslúchol, i keď sa chvíľu zdráhal, že nemôže piť alkohol. Gáborík trofej opäť zdvihol nad hlavu, pričom mu pomohol aj Kaščák. Hokejista následne naložil Stanleyho pohár na hasičské auto a previezol sa s ním po areáli.


Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka NHL
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA Video: youtube

DISKUSIA