VIDEO Top vtipy z MS v Brazílii: Pozrite si to najlepšie, čo šampionát priniesol

Vtipy, ktoré kolovali počas MS v Brazílii
Vtipy, ktoré kolovali počas MS v Brazílii

RIO DE JANEIRO - Futbalové majstrovstvá sveta sa už skončili a zanechali za sebou veľa skvelých momentov, na ktoré budeme ešte dlho spomínať. Športky vám teraz prinášajú mix najlepších vtipov.

Udalosti, ktoré najviac poznačili tento šampionát, neunikli ani kreatívnym fanúšikom. Tí počas celého turnaja zaplavovali sociálne siete množstvom vtipných príspevkov. Na internete sa teraz objavilo video, ktoré zachytáva zostrih tých najlepších príspevkov od tvorivých priaznivcov tohto najsledovanejšiho športu.


Medzi hlavnými aktérmi sa ocitol aj mexický kouč Miguel Herrera. Všetci sa dobre zabávali na jeho prehnanej gólovej radosti. Ďalším účinkujúcim je Robin van Persie. Gól hlavičkou do brány Ikera Casillasa sa stal doslova hitom. V Holandsku dokonca začali predávať pamätnú mincu s jeho pózou.

Na videu nesmie chýbať uruguajský útočník Luis Suárez. Jeho uhryznutie talianskeho obrancu Giorgia Chielliniho obletel celý svet a stal sa najväčším terčom posmeškov. Nezabudli ani na amerického gólmana Tima Howarda, ktorý sa prezentoval neuveriteľným množstvom úspešných zákrokov proti belgickým reprezentantom.

Okrem Suáreza, najviac poznačila šampionát semifinálová potupa Brazílie s Nemeckom. Prehra 7:1 nenechala na seba dlho čakať a internet zaplavili vtipné reakcie na dehonestujúci výsledok.

Vychutnajte si teda to naj, čo priniesli majstrovstvá sveta v Brazílii:


Zdroj:
športky, md
Foto:
internet

DISKUSIA