Slovan odštartuje sezónu proti Záhrebu: Historický prvý zápas na Štedrý deň

Momentka z jedného zo zápasov Slovana proti Medveščaku
Momentka z jedného zo zápasov Slovana proti Medveščaku

MOSKVA - Hráči Slovana Bratislava začnú sezónu 2014/2015 v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) domácim duelom proti chorvátskemu Medveščaku Záhreb vo štvrtok 4. septembra. Potom sa zverenci trénera Rostislava Čadu vydajú na trojzápasovú šnúru u súperov - v sobotu 6. septembra sa predstavia na ľade úradujúceho víťaza Gagarinovho pohára Metallurgu Magnitogorsk, o dva dni neskôr nastúpia v Jekaterinburgu proti Avtomobilistu a v stredu 10. septembra ich čaká duel v Kazani.

Doma si "belasí" opäť zahrajú v nedeľu 14. septembra proti Nižnému Novgorodu. Posledný duel základnej časti absolvuje Slovan v utorok 24. februára 2015 doma proti nováčikovi Jokeritu Helsinki.

Slovan bude aj v sezóne 2014/2015 vystupovať v Bobrovovej divízii, a to po boku Dinama Minsk, Dinama Riga, Jokeritu Helsinki, Medveščaka Záhreb, Atlantu Mytišči a SKA Petrohrad. Súťažný ročník KHL namiesto tradičnej reprízy finále play-off odštartuje duel medzi ostatnými dvoma víťazmi Gagarinovho pohára: v stredu 3. septembra Metallurg Magnitogorsk privíta Dinamo Moskva v súboji o Pohár Lokomotivu. Vedenie nadnárodnej súťaže naplánovalo len jednu reprezentačnú prestávku - od 16. do 21. decembra.

Začiatok play-off je na programe 27. februára a víťaz Gagarinovho pohára bude známy najneskôr 23. apríla 2015, keď by sa uskutočnil prípadný siedmy zápas finále vyraďovacej časti.

Rozpis stretnutí Slovana Bratislava v základnej časti KHL v sezóne 2014/2015:
štvrtok 4. septembra: HC Slovan Bratislava - Medveščak Záhreb
sobota 6. septembra: Metallurg Magnitogorsk - HC Slovan Bratislava
pondelok 8. septembra: Avtomobilist Jekaterinburg - HC Slovan Bratislava
streda 10. septembra: Ak Bars Kazaň - HC Slovan Bratislava
nedeľa 14. septembra: HC Slovan Bratislava - Torpedo Nižnij Novgorod
utorok 16. septembra: HC Slovan Bratislava - Severstaľ Čerepovec
sobota 20. septembra: HC Slovan Bratislava - CSKA Moskva
streda 24. septembra: HC Slovan Bratislava - Medveščak Záhreb
piatok 26. septembra: Medveščak Záhreb - HC Slovan Bratislava
pondelok 29. septembra: HC Slovan Bratislava - Dinamo Minsk
streda 1. októbra: HC Slovan Bratislava - Dinamo Riga
pondelok 6. októbra: SKA Petrohrad - HC Slovan Bratislava
streda 8. októbra: Dinamo Riga - HC Slovan Bratislava
piatok 10. októbra: Dinamo Minsk - HC Slovan Bratislava
nedeľa 12. októbra: HC Slovan Bratislava - Jokerit Helsinki
utorok 14. októbra: Medveščak Záhreb - HC Slovan Bratislava
sobota 18. októbra: Traktor Čeľabinsk - HC Slovan Bratislava
pondelok 20. októbra: Jugra Chanty-Mansijsk - HC Slovan Bratislava
streda 22. októbra: Neftechimik Nižnekamsk - HC Slovan Bratislava
piatok 24. októbra: Lada Togliatti - HC Slovan Bratislava
štvrtok 30. októbra: HC Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk
piatok 31. októbra: HC Slovan Bratislava - Amur Chabarovsk
nedeľa 2. novembra: HC Slovan Bratislava - Admiral Vladivostok
streda 5. novembra: Sibir Novosibirsk - HC Slovan Bratislava
piatok 7. novembra: Barys Astana - HC Slovan Bratislava
streda 12. novembra: HC Slovan Bratislava - Medveščak Záhreb
nedeľa 16. novembra: Jokerit Helsinki - HC Slovan Bratislava
utorok 18. novembra: Atlant Mytišči - HC Slovan Bratislava
štvrtok 20. novembra: Dinamo Riga - HC Slovan Bratislava
utorok 25. novembra: HC Slovan Bratislava - Lokomotiv Jaroslavľ
štvrtok 27. novembra: HC Slovan Bratislava - Viťaz Podoľsk
sobota 29. novembra: HC Slovan Bratislava - Atlant Mytišči
pondelok 1. decembra: HC Slovan Bratislava - Metallurg Novokuzneck
streda 3. decembra: HK Soči - HC Slovan Bratislava
piatok 5. decembra: Dinamo Moskva - HC Slovan Bratislava
pondelok 8. decembra: HC Slovan Bratislava - Avangard Omsk
streda 10. decembra: HC Slovan Bratislava - Barys Astana
piatok 12. decembra: HC Slovan Bratislava - Salavat Julajev Ufa
pondelok 15. decembra: HC Slovan Bratislava - Jokerit Helsinki
pondelok 22. decembra: HC Slovan Bratislava - Lada Togliatti
streda 24. decembra: HC Slovan Bratislava - Neftechimik Nižnekamsk
piatok 26. decembra: HC Slovan Bratislava - SKA Petrohrad
nedeľa 4. januára: Medveščak Záhreb - HC Slovan Bratislava
štvrtok 8. januára: Dinamo Minsk - HC Slovan Bratislava
sobota 10. januára: Lokomotiv Jaroslavľ - HC Slovan Bratislava
pondelok 12. januára: Viťaz Čechov - HC Slovan Bratislava
štvrtok 15. januára: HC Slovan Bratislava - HK Soči
sobota 17. januára: HC Slovan Bratislava - Dinamo Moskva
utorok 20. januára: HC Slovan Bratislava - Dinamo Minsk
štvrtok 22. januára: HC Slovan Bratislava - Atlant Mytišči
streda 28. januára: SKA Petrohrad - HC Slovan Bratislava
piatok 30. januára: Jokerit Helsinki - HC Slovan Bratislava
nedeľa 1. februára: Dinamo Riga - HC Slovan Bratislava
utorok 3. februára: Atlant Mytišči - HC Slovan Bratislava
streda 11. februára: CSKA Moskva - HC Slovan Bratislava
piatok 13. februára: Torpedo Nižnij Novgorod - HC Slovan Bratislava
nedeľa 15. februára: Severstaľ Čerepovec - HC Slovan Bratislava
streda 18. februára: HC Slovan Bratislava - Dinamo Riga
nedeľa 22. februára: HC Slovan Bratislava - SKA Petrohrad
utorok 24. februára: HC Slovan Bratislava - Jokerit Helsinki  


Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka KHL
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA