VIDEO Van Gaal sa s United ani v Sunderlande nedočkal prvého triumfu, Tottenham rozdrvil QPR

Kapitán Wayne Rooney a Santiago Vergini v súboji o loptuKapitán Wayne Rooney a Santiago Vergini v súboji o loptu Zdroj: SITA

LONDÝN - Futbalisti Manchestru United nedokázali zvíťaziť ani v 2. kole najvyššej anglickej súťaže Premier League 2014/2015, keď na ihrisku Sunderlandu len remizovali 1:1. Hostia sa síce ujali vedenia v 17. minúte gólom Juana Matu, no ešte v prvom polčase dokázali domáce "čierne mačky" vyrovnať, keď sa po rohovom kope presadila ich letná akvizícia z Manchestru City Jack Rodwell. Zverenci trénera Luisa van Gaala majú na konte len jediný bod, keď pred týždňom prehrali doma so Swansea.

Futbalisti Tottenhamu Hotspur rozdrvili v nedeľňajšom zápase 2. kola anglickej Premier League na domácom ihrisku Queens Park Rangers 4:0. O dva góly Spurs sa postaral belgický reprezentant Nacer Chadli, ďalšie strelili Eric Dier a Emmanuel Adebayor. Tréner hostí Harry Redknapp tak zažil nevydarený návrat na White Hart Lane, kde pôsobil ako kouč "kohútov" v rokoch 2008-2012.

V ďalšom nedeľňajšom dueli sa duel Hull City a Stoke City skončil nerozhodne 1:1. Domáci hrali od 14. min bez vylúčeného Jamesa Chestera.

Sunderland - Manchester United 1:1 (1:1)
Góly: 30. Rodwell - 17. Mata

Tottenham Hotspur - Queens Park Rangers 4:0 (3:0)
Góly: 12. a 37. Chadli, 30. Dier, 65. Adebayor

Hull City - Stoke City 1:1 (1:0)
Góly: 42. Jelavič - 83. Shawcross, ČK: 14. Chester (Hull)

Viac o téme: Manchester United Premier League QPR Anglická liga Tottenham 2014 Sunderland Van gaal
  • Zdroj: TASR, SITA