Radivojevič asistenciou prispel k triumfu Dukly nad Trnavou, Piešťany nedali šancu dvadsiatke

Branko Radivojevič (62) v súboji s HC Gladiators TrnavaBranko Radivojevič (62) v súboji s HC Gladiators Trnava Zdroj: facebook.com/hkdukla

TRENČÍN - Hokejisti Dukly Trenčín zvíťazili v generálke pred začiatkom Tipsport extraligy 2014/2015 nad prvoligovým tímom HK Gladiators Trnava presvedčivo 5:1. Do sezóny vstúpia v piatok 12. septembra o 17.30 h na domácom ľade proti obhajcovi majstrovského titulu HC Košice.

Nedarilo sa ďalšiemu účastníkovi najvyššej domácej súťaže zo Záhoria, ktorý sa predstavil na ľade nováčika českej extraligy HC Olomouc už pod novým názvom HK 36 Hant Skalica. V zápase prehral 2:5, k čomu prispeli výraznou mierou najmä slovenskí hráči v drese domácich. Peter Zuzin pridal k dvom presným zásahom aj jednu asitenciu, Ivan Majeský zaznamenal dve gólové prihrávky a Martin Cibák jednu.

V ďalšom prípravnom zápase zdolal MHC Mountfield Martin doma Poprad 4:2.

V piatom vystúpení na turné vo Švajčiarsku prehrali hráči Banskej Bystrice s Ambri-Piotta 2:3 až po predĺžení

ŠHK 37 Piešťany - HK Orange 20 6:2 (3:1, 1:0, 2:1)
Góly: 5. Kutálek (Holovič, Rapáč), 16. Holovič (Kutálek), 20. Kutálek (Holovič, Rais), 25. Toman (Brzobohatý, Valjent), 44. Lichanec (Haring), 55. Haring (Hamrák) - 11. Skalický (Koyš, Sukeľ), 57. Hochel (Koyš)

MsHK DOXXbet Žilina - GKS Jastrzebie (Poľ.) 3:4 (2:1, 1:2, 0:1)
Góly Žiliny: 11. Kubiš (Milan Procházka), 17. Milan Procházka (Kubiš), 31. Drevenák (Valášek, Drábek)

MHC Mountfield Martin - HK Poprad 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
Góly: 28. a 60. Varga, 2. Galamboš, 15. Suja - 34. Rapáč, 60. Hvila

HC Olomouc (ČR) - HK 36 Skalica 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
Góly: 4. Marosz (RÁC), 5. P. ZUZIN (CIBÁK), 18. Diviš (P. ZUZIN), 27. Marosz (RÁC, IVAN MAJESKÝ), 52. P. ZUZIN (IVAN MAJESKÝ) - 12. Vrána, 32. Stloukal (Štumpf)

Dukla Trenčín - HK Trnava 5:1 (1:0, 3:0, 1:1)
Góly: 3. Šimíček (Daniška), 23. Lintner (Komínek, J. Gašparovič), 25. Mikula (Róbert Petrovický, Radivojevič), 39. J. Gašparovič (L. Kozák), 56. Rožník - 59. Burzala

HC 07 Detva - HKM Zvolen 4:6

HC Ambri-Piotta (Švaj.) - HC ´05 Banská Bystrica 3:2 po predĺžení (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)
Góly: 5. Dostoinov, 45. Pestoni, 61. Birbaum - 1. Kudrna, 36. Bambúch

Viac o téme: Branko Radivojevič Dukla Trenčín Príprava 2014 Slovenský hokej Gladiators Trnava