Rodí sa nám nový hviezdny pár? Ivanovičová prichytená so Schweinsteigerom

Bastian Schweinsteiger a Ana IvanovičováBastian Schweinsteiger a Ana Ivanovičová Zdroj: internet

NEW YORK - Nemecký futbalový majster sveta Bastian Schweinsteiger z Bayernu Mníchov a srbská grandslamová šampiónka Ana Ivanovičová pravdepodobne tvoria nový hviezdny športový pár v súkromnom živote.

Denník Bild priniesol fotografie z New Yorku s dvojicou ruka v ruke na manhattanskej High Line, a hoci si netrúfol úplne jednoznačne pomenovať tmavovlásku so slnečnými okuliarmi ako niekdajšiu jednotku svetového rebríčka, vytiahol viacero indícií. Okrem iného tú, že Ivanovičová nominovala práve Schweinsteigera v rámci projektu Ice Bucket Challenge. 

Ana Ivanovičová Galéria fotiek (3) Zdroj: SITA

Dvadsaťšesťročná Belehradčanka so sídlom vo švajčiarskom Bazileji zostala po prehre na US Open v New Yorku na Fashion Week. Schweinsteiger ešte na MS 2014 v Brazílii bol s priateľkou Sarah Brandnerovou, ale svoju tridsiatku oslavoval v klube Ushuaia na Ibize už bez partnerky. 

Futbalistu a tenistku mohla zoznámiť napríklad kamarátka oboch Andrea Petkovicová. Nekonkretizovaná osoba pre Bild uviedla: "Ana mesiace nehovorila o nikom inom. Pred niekoľkými týždňami sa dali dokopy, ale vedelo o tom len málo ľudí." Stredopoliar odmietol túto tému komentovať. "Dementi vyzerá trochu inak," podotkol švajčiarsky denník Blick. 

Bastian Schweinsteiger Galéria fotiek (3) Zdroj: SITA

Viac o téme: Bastian Schweinsteiger Ana Ivanovičova
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA, facebook
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články