Cristiano Ronaldo do Chelsea? Toto tvrdí o príchode hviezdy Realu Mourinho

Cristiano Ronaldo a José Mourinho
Cristiano Ronaldo a José Mourinho

LONDÝN - Podľa viacerých médií mala zamieriť portugalská hviezda v niektorom z ďalších prestupových období z Realu Madrid na Stamford Bridge, kde by sa stretla so svojim bývalým trénerom a zároveň krajanom Josém Mourinhom. Fanúšikovia futbalovej Chelsea môžu podľa trénera Josého Mourinha zabudnúť na mediálne avizovaný príchod Cristiana Ronalda. Fanúšikovia futbalovej Chelsea môžu podľa trénera Josého Mourinha zabudnúť na mediálne avizovaný príchod Cristiana Ronalda.

Ronaldo by sa nebránil návratu do Premier League a Chelsea či jeho bývalý zamestnávateľ Manchester United by boli najpravdepodobnejšími destináciami. "Zabudnite na túto tému. Analyzoval som našu transferovú situáciu a náš tím urobil skvelú prácu v tomto smere," povedal podľa The Times Mourinho. Bronzový tím poslednej sezóny anglickej ligy počas leta posilnili Cesc Fábregas a Diego Costa, z kádra odišli Dávid Luiz a Romelu Lukaku.

Dvadsaťdeväťročný Portugalčan Cristiano Ronaldo má na pôsobenie v Manchestri United v rokoch 2003 až 2009 príjemné spomienky a jedného dňa by na ne rád nadviazal. Nevylučuje však ani iný klub Premier League. V roku 2009 odišiel z Old Traffordu na Štadión Santiaga Bernabéua za 94 miliónov eur.


Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA