VIDEO Valencia po remíze o dva body za vedúcou Barcelonou, prehry Málagy a La Corune

Momentka zo súboja Valencie so San SebastiánomMomentka zo súboja Valencie so San Sebastiánom Zdroj: facebook CF Valencia

MADRID - Futbalisti Getafe zvíťazili v úvodnom nedeľňajšom stretnutí 6. kola Primera Division nad Málagou 1:0. O jediný gól stretnutia sa postaral v 25. minúte domáci stredopoliar Michel.

V ďalšom dueli nestačili hráči Deportiva La Coruňa doma na Almeriu a po góle Edgara Mendeza z 92. minúty jej podľahli 0:1. Nebodovali tak už v treťom zápase za sebou a v tabuľke im patrí 17. priečka.

Futbalisti Valencie remizovali na ihrisku San Sebastián 1:1 a po šiestom kole v tabuľke na druhom mieste o dva body za Barcelonou. San Sebastián po štvrtýkrát v rade nevyhral. V 15. minúte sa dostali hostia do vedenia, Paco Alcácer hlavou v pokutovom území presne prihral Carlesovi Gilovichovi a ten z voleja skóroval. Za A-tím Valencie sa dvadsaťjedenročný stredopoliar presadil prvýkrát. San Sebastian ale bol aj po inkasovanom góle aktívnejším tímom a v 36. minúte dokázal vyrovnať. Sergio Canales chcel nacentrovat do šestnástky na Agirretxeho, nakoniec ale už jeho pas skončil za chrbtom gólmana Alvesa. Valencia tak prerušila sériu šiestich porážok so San Sebastiánom a v tejto sezóne zatiaľ neprehrala.

Getafe - Málaga 1:0 (1:0)
Gól: 25. Michel. ČK: 90.+2 Weligton (Malaga)

Deportivo La Coruňa - Almeria 0:1 (0:0)
Gól: 90.+2 Mendez

Real Sociedad San Sebastián - FC Valencia 1:1 (1:1)
Góly: 36. Canales  - 15. Gil, 25.168 divákov

Córdoba - Espanyol Barcelona 0:0

Viac o téme: Málaga Real Sociedad San Sebastián CF Valencia Getefe