Magnitogorsk deklasoval Traktor, Gregorov Vladivostok prehral v Kazani

Ilustračné fotoIlustračné foto Zdroj: facebook.com/KHL.ru

MOSKVA - Hráči Metallurgu Magnitogorsk si v pondelkovom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) bez problémov na domácom klzisku poradili s Traktorom Čeľabinsk 6:1. Do streleckej listiny sa postupne zapísali Antipin, Zaripov, Moziakin, Jakuceňa, Lee a Timkin. Za hostí iba korigoval výsledok stretnutia v 57. minúte Quint.

Avtomobilist Jekaterinburg na vlastnom ľade zdolal Jugru Chanty-Mansijsk najtesnejším rozdielom 1:0. O jediný presný zásah duelu sa v 32. minúte postaral Filipp Metľuk.

Zverenci slovenského trénera Dušana Gregora z klubu Admiral Vladivostok prehrali na ľade AK Bars Kazaň tesne 4:3. Hostí delili od zisku aspoň bodu iba dve sekundy, keďže víťazný gól Kazane strelil Michail Varnakov v čase 59:58 min.

Hráči SKA Petrohrad zvíťazili nad Dinamom Riga 2:1. Dosiahli už štvrtý triumf v rade, celkovo 16 zo 17 zápasov a sú na čele celej ligy.

Avtomobilist Jekaterinburg - Jugra Chanty-Mansijsk 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Gól: 32. Metľuk

Metallurg Magnitogorsk - Traktor Čeľabinsk 6:1 (2:0, 3:0, 1:1)
Góly: 14. Antipin, 19. Zaripov, 25. Moziakin, 32. Jakuceňa, 38. Lee, 43. Timkin - 57. Quint

AK Bars Kazaň - Admiral Vladivostok 4:3 (2:0, 1:2, 1:1)
Góly: 5. Varnakov, 17. Kornejev, 21. S. Kosticyn, 60. Varnakov - 28. Vl. Ušenin, 40. Kolář, 49. Vj. Ušenin

SKA Petrohrad - Dinamo Riga 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Góly: 25. Panarin, 57. Chafizullin - 52. Džerinš

Viac o téme: Traktor Čeľabinsk Metallurg Magnitogorsk