VIDEO PSG ukázal svoju silu aj bez Ibrahimoviča: Dvomi gólmi otočil súboj v Loriente

Edinson Cavani (vpravo) oslavuje so spoluhráčmi gól PSGEdinson Cavani (vpravo) oslavuje so spoluhráčmi gól PSG Zdroj: SITA

PARÍŽ - Futbalisti francúzskeho šampióna Paríž Saint Germain triumfovali v sobotňajšom stretnutí 12. kola Ligue 1 na trávniku FC Lorient 2:1.

Naďalej oslabení o zraneného topkanoniera Zlatana Ibrahimoviča prehrávali po polčase gólom Raphaela Guerreira zo 42. minúty, v druhom dejstve sa im však za sedem minút podaril dokonalý obrat skóre. O vyrovnanie sa po hodine hry postaral Edinson Cavani a zisk troch bodov zariadil v 68. minúte Jean-Christophe Bahebeck.

FC Lorient - Paríž Saint Germain 1:2 (1:0)
Góly: 42. Guerreiro - 61. Cavani, 68. Bahebeck

Guingamp - Bastia 1:0 (1:0)
Gól: 32. S. Yatabaré

Lille - St. Étienne 1:1 (1:0)
Góly: 16. Frey - 60. Gradel

Metz - Caen 3:2 (1:0)
Góly: 10. a 50. Maiga, 88. Malouda (z pok. kopu) - 66. Calvé, 83. Koita, ČK: 88. Yahia (Caen)

Montpellier - Evian 2:0 (1:0)
Góly: 32. Bérigaud, 90. Mounier

Nice - Lyon 1:3 (0:0)
Góly: 51. Puel - 65. Malbranque, 80. a 90.+ Lacazette

Viac o téme: PSG FC Lorient