VIDEO Medzi Škrtelom a Costom to opäť iskrilo: V šlágri museli kohútov rozdeľovať spoluhráči!

Medzi Martinom Škrtelom a Diegom Costom to počas šlágra Liverpoolu s Chelsea poriadne iskriloMedzi Martinom Škrtelom a Diegom Costom to počas šlágra Liverpoolu s Chelsea poriadne iskrilo Zdroj: facebook, dailymail.co.uk

LIVERPOOL - Kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie Martin Škrtel sa po mesiaci opäť stretol ako súper na ihrisku so Španielom Diegom Costa. Sobotňajší ostro sledovaný zápas Premier League medzi Liverpoolom a Chelsea (1:2) sa však na rozdiel od októbrového reprezentačného medzi Slovákmi a Španielmi v Žiline (2:1) nezaobišiel bez ostrejšej výmeny názorov a oboch "kohútov" pri odchode na polčasovú prestávku museli od seba oddeľovať spoluhráči.

Škrtel po októbrovom víťazstve Slovenska nad Španielskom v kvalifikácii o postup na ME 2016 priznal, že sa naučil od bývalého spoluhráča Luisa Suáreza, ktorý medzičasom prestúpil z Liverpoolu do Barcelony, niekoľko nadávok po španielsky a počas súboja nimi častoval Costu. V sobotu sa obaja dostali na trávniku Anfield Roadu do viacerých ostrejších stretov. Costa bol veľmi nervózny zo Škrtelovej hry a dával to Slovákovi najavo. Hoci nastúpil s rukavicami, v súbojoch s obranou domácich si rozhodne nepočínal "v rukavičkách".

V prvom polčase mal Costa šťastie, že nebol napomínaný kartou po zrejme úmyselnom strčení do Škrtelovho chrbta v plnej rýchlosti. Neskôr poslal útočník Chelsea stopéra Liverpoolu na zem po neúspešnom vzdušnom súboji. Pred odchodom do kabín za stavu 1:1 sa obaja pustili do ďalšej slovnej výmeny a zrejme len zásah ich spoluhráčov Emreho Cana, resp. Óscara zabránil črtajúcemu sa konfliktu.

Po zápase mal väčšiu radosť Diego Costa, ktorý v 67. min rozhodol o výhre Chelsea na trávniku Liverpoolu 2:1. Zverenci Josého Mourinha vyhrali aj sedemnásty súťažný zápas v sezóne. Informácie zverejnil Daily Mail.

Viac o téme: Martin Škrtel FC Liverpool Diego Costa FC Chelsea Londýn
  • Zdroj: SITA, športky