VIDEO Gól Mandžukiča Atléticu nestačil: San Sebastián predviedol víťazný obrat

San Sebastián otočil duel s Atléticom MadridSan Sebastián otočil duel s Atléticom Madrid Zdroj: clubatleticodemadrid.com

MADRID - Futbalisti Atlética Madrid prehrali v nedeľňajšom stretnutí 11. kola najvyššej španielskej súťaže na trávniku San Sebastiánu 1:2. Zverenci Diega Simeoneho neuspeli napriek tomu, že už od 10. minúty vyhrávali zásluhou Maria Mandžukiča. O päť minút neskôr však vyrovnal domáci Carlos Vela a víťazný gól zápasu dosiahol v 82. minúte Imanol Agirretxe. Atlético dohrávalo od 50. minúty bez vylúčeného Guilherma Siqueiru, ktorý putoval predčasne pod sprchy po druhej žltej karte.

Levante, osemnásty tím tabuľky španielskej futbalovej Primery Division, uhral v nedeľňajšom dueli 11. kola na trávniku favorizovanej Sevilly cennú remízu 1:1.

Rovnakým výsledkom sa skončil aj ďalší duel medzi Espanyolom Barcelona a Villarealom. Hostí poslal do vedenia v 26. minúte Mario Gaspar Perez, bod pre domácich ratoval v 91. minúte Diego Colotto. Valencia remizovala s Bilbaom 0:0 a v tabuľke jej patrí naďalej tretia priečka.

FC Sevilla - Levante 1:1 (1:0)
Góly: 31. Vitolo - 80. Casadesús

Espanyol Barcelona - Villarreal 1:1 (0:1)
Góly: 90.+ Colotto - 26. M. Pérez

Valencia - Athletic Bilbao 0:0

San Sebastián - Atlético Madrid 2:1 (1:1)
Góly: 15. Vela, 82. Agirretxe - 10. Mandžukič, ČK: 50. Siqueira (Atlético) po 2. ŽK

Viac o téme: Atlético Madrid Mario Mandžukič San Sebastián