Sagan v sukni vás rozpáli: Táto sexi Slovenka rada provokuje svojimi prednosťami

Tereza Medveďová, alebo ak chcete - Sagan v sukni
Tereza Medveďová, alebo ak chcete - Sagan v sukni

BREZNO - Slovenská cyklistka Tereza Medveďová bude v novej sezóne jazdiť za taliansky profesionálny tím Astana Bepink. Oficiálne ju ako novú členku zoskupenia predstavia v sobotu 22. novembra na prezentácii v Miláne. O príchode Medveďovej do tímu informovalo konto zoskupenia Astana Bepink na sociálnej sieti Facebook.

Osemnásťročná Slovenka (nar. 27. marca 1996) pochádza z Čierneho Balogu. Hovorí sa o nej ako o talente v štýle Petra Sagana, prezývajú ju aj Sagan v sukni. Zo športového hľadiska výstižné, no má to jeden háčik - je žena a má sa teda skutočne čím pochváliť. Pred niekoľkými mesiacmi na akcii Zlatý pedál, kde sa dočkala ocenenia vo svojej kategórii, potešila hostí skutočne hlbokým výstrihom a prítomní z nej nevedeli odtrhnúť zrak. Posúďte sami.

A tešte sa, časom by mohla Tereza ukázať aj viac. Myslíme, samozrejme, nejaké víťazstvo na významných pretekoch. 

Doteraz jazdila Tereza v mládežníckych kategóriách, upútala najmä šiestym miestom v pretekoch junioriek na vlaňajších majstrovstvách sveta vo Florencii. S tímom Astana BePink, ktorý má základňu v Taliansku a jeho jazdkyne súťažia na elitných ženských pretekoch, podpísala zmluvu už 13. novembra. Astana BePink začala spolupracovať s mužským elitným zoskupením Vincenza Nibaliho tento rok. Tím skončil v časovke družstiev na majstrovstvách sveta v Ponferrade na 3. mieste.


Tagy: Peter Sagan Tereza Medveďová

Zdroj:
SITA; Športky
Foto:
SITA, TASR, archív Športiek

DISKUSIA