Mizéria Liverpoolu pokračuje: Príde Martin Škrtel o svojho trénera?

Brendan Rodgers
Brendan Rodgers

LIVERPOOL - Futbalisti FC Liverpool prežívajú najhorší vstup do sezóny od roku 1992 a tréner Brendan Rodgers sa obáva o svoje miesto.

Tím slovenského stopéra Martina Škrtela získal v doterajších dvanástich kolách len štrnásť bodov, v nedeľu prehral s Crystal Palace 1:3 a po tretej strate všetkých bodov za sebou mu patrí až 12. pozícia. Bez víťazstva v Premier League sú The Reds už štyri zápasy.

"Nemôžem si myslieť, že prežijem všetko. Taký arogantný nie som. Musíme začať vyhrávať. Som v kontakte s majiteľmi klubu a sme k sebe úprimní. Musím teraz s tímom poctivo pracovať, bojovať a začať zbierať body," cituje server BBC slová Rodgersa. Liverpool stráca v tabuľke na vedúcu Chelsea už osemnásť bodov a minulosezónny boj o titul je už zabudnutý. Mužstvo má teraz iné starosti. "Je to ťažké a nesiem za to zodpovednosť. Síce sme vo fáze prestavby mužstva, ale aj v tejto chvíli musíme vyhrávať. Sme v zlej forme, nehráme ako tím, dostávame lacné góly a naše sebavedomie išlo poriadne nadol," priznal Rodgers.


Tagy: Martin Škrtel FC Liverpool Brendan Rodgers

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA