VIDEO Messi verzus Neymar: Hviezdy Barcelony si to rozdali v zaujímavom súboji

Messi s Neymarom si to rozdali v zaujímavom dueli
Messi s Neymarom si to rozdali v zaujímavom dueli

BARCELONA - V reprezentačných dresoch rivali, no v Barcelone skvelí kamaráti a spoluhráči. Reč je o dvoch hviezdach súčasného futbalu: Brazílčanovi Neymarovi a Argentínčanovi Lionelovi Messim. Svoje technické schopnosti naplno ukázali v zaujímavom videu, kde si sily zmerali v pikantnom dueli.

Juhoamerickí futbalisti sa stali hlavnými protagonistami zaujímavého duelu, v ktorom ich dotyky s loptou mali za úlohu vyprodukovať čo najviac energie. 

"Jedna lopta, 60 sekúnd a jeden cieľ: dotknúť sa lopty toľkokrát, koľkokrát je v ich silách, aby jej dokázali dobiť energiu. Messi a Neymar sa stretli v tejto súťaźi, ktorá mohla mať len jedného víťaza. Takže komu sa podľa vás podarilo vytvoriť viac energie?" uviedla zaujímavý duel oficiálna stránka katalánskeho veľkoklubu.

Aj keď vačšinu času hviezdneho súboja bol na tom lepšie Brazílčan Neymar, Messi zvýšenou snahou v závere napokon zvrátil vývoj duelu vo svoj prospech a prekonal svojho tímového kolegu. Hviezdny Argentínčan vyprodukoval energiu 1004 W a Neymar 984.

Video hviezdneho súboja sa okamžite stalo hitom internetu


Tagy: Lionel Messi FC Barcelona Neymar

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
športky
Foto:
fcbarcelona.com, Video: youtube

DISKUSIA