FOTO Sexi Slovenka zažiarila v Amerike: Príťažlivú Karin zaradili medzi najlepšie v lige

Karin Palgutová zaujme nielen volejbalom, ale aj svojou postavouKarin Palgutová zaujme nielen volejbalom, ale aj svojou postavou Zdroj: facebook

QUEENS – Mladá slovenská volejbalistka boduje v Spojených štátoch. Karin Palgutová zaujala nielen svojou krásnou postavou, ale aj skvelými volejbalovými zručnosťami. V súťaži sa dostala do All-star teamu z Big East konferencie, v rámci ktorej poskladali 12-členné družstvo tých najlepších. A dostala sa do neho aj 21-ročná Slovenka. Už tretí raz po sebe.

„V Amerike som už dva a pol roka, takže do promócií mám ešte jeden a pol roka. Big East je vlastne 1 liga, čiže najvyššia súťaž v USA,“ informovala Karin Športky. „Mám plné štipendium, čo znamená, že všetko mám hradené školou,“ pochválila sa Karin. A na sociálnych sieťach sa rada pochváli aj svojím vyšportovaným telom. Veď posúďte sami.

Karin je bývalá juniorská reprezentantka, ktorej otec Miroslav Palgut je tréner COP Trenčín a zároveň tréner slovenskej reprezentácie do 20 rokov, jej brat je reprezentačný nahrávač a momentálne pôsobí v rakúskom Aich Dob.

Karin Palgutová zaujme nielen Galéria fotiek (6) Zdroj: facebook

Ďalšie fotografie mladej slovenskej volejbalistky nájdete vo fotogalérii tu.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 6
Viac o téme: Volejbal Sexi Karin Palgutová
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: facebook
  • Zdroj: kt; Športky

Súvisiace články