FOTO Tenisovej legende je čo závidieť: Týmto SEXI telom sa kedysi pýšila jej manželka

Martina Navrátilová a Julia Lemigovová tvoria manželský pár
Martina Navrátilová a Julia Lemigovová tvoria manželský pár

BRATISLAVA - Len pred pár dňami spečatila legendárna česká tenista Martina Navrátilová (58) s niekdajšou sovietskou kráľovnou krásy Juliou Lemigovovou (42) svoj päťročný vztah oficiálnym manželstvom. Urobili tak hneď tri mesiace po zásnubách, kedy Martina svoju vyvolenú požiadala o ruku pred zrakmi tisícov tenisových fanúšikov, priamo na kurte Arthura Asha počas semifinále mužskej dvojhry US Open.

Partnerka Navrátilovej Lemigovová sa svojho času živila modelingom, nafotila aj sériu sexi fotiek v spodnom prádle. Snímky vznikli zhruba v rovnakom čase, kedy Lemigovová v roku 1990 triumfovala v súťaži Miss Sovietsky zväz, a následne sa umiestnila ako druhá aj na Miss Universe.

Navrátilová si pred svojim prvým oficiálnym sobášom prešla niekoľkými búrlivými vzťahmi so ženami, s jej manželkou je spájaný prevažne známy francúzsky bankár Edouard Stern. Práve s ním v roku 1999 počala syna Maximiliena, ktorý však už v šiestich mesiacoch neprežil následky vážneho poranenia mozgu. V tom čase sa o neho mali starať Stern s pestúnkou, ktorá sa po tejto udalosti vyparila nevedno kam. V roku 2005 bol Stern nájdený mŕtvy vo svojom byte v Ženeve. Údajne zomrel počas sadomasochistických hrátok s prostitútkou

Prinesie im oficiálny manželský zväzok konečne pokoj?


Tagy: Martina Navrátilová Julia Lemigovová

Zdroj:
športky
Foto:
people.com

DISKUSIA