Hráči LA Lakers sa na Vianoce naladili víťazne: Súperov porazili aj bez Bryanta

Draymond Green (vľavo) a basketbalista LA Lakers Ed Davis zápasia o loptu.Draymond Green (vľavo) a basketbalista LA Lakers Ed Davis zápasia o loptu. Zdroj: SITA

MIAMI - Basketbalisti Philadelphie predviedli veľký obrat v utorkovom zápase NBA v Miami a zvíťazili 91:87. V tretej štvrtine prehrávali už o 23 bodov, ale napokon sa prvýkrát v sezóne tešili z dvoch výhier v rade. Tréner Brett Brown mal pritom k dispozícii len osem zdravých hráčov.

Na Vianoce sa naladili víťazne hráči Los Angeles Lakers, ktorí si nečakane poradili s vedúcim tímom ligy Golden State 115:105. Domáci uspeli aj bez oddychujúceho Kobeho Bryanta.

Cleveland - Minnesota 125:104 (27:26, 37:30, 32:23, 29:25)
Indiana - New Orleans 96:84 (24:26, 20:14, 26:21, 26:23)
Orlando - Boston 100:95 (26:9, 27:21, 32:30, 15:35)
Washington - Chicago 91:99 (20:21, 20:25, 25:24, 26:29)
Atlanta - Los Angeles Clippers 107:104 (31:25, 19:32, 31:26, 26:21)
Brooklyn - Denver 102:96 (30:27, 28:27, 18:23, 26:16)
Miami - Philadelphia 87:91 (32:19, 25:23, 21:31, 9:18)
Milwaukee - Charlotte 101:108 (30:28, 26:26, 24:34, 21:20)
Oklahoma City - Portland 111:115 po predĺžení (26:19, 17:35, 30:19, 25:25 - 13:17)
Phoenix - Dallas 124:115 (25:26, 28:19, 36:29, 35:41)
Los Angeles Lakers - Golden State 115:105 (34:24, 29:24, 32:25, 20:32)

Viac o téme: Kobe Bryant Los Angeles Lakers