VIDEO PSG po víťazstve diváci vypískali, Ibrahimovič ich považuje za rozmaznaných

Zlatan Ibrahimovič Zlatan Ibrahimovič Zdroj: SITA

PARÍŽ - Úradujúci francúzsky futbalový šampión Paríž St. Germain zdolal v piatkovom súboji 23. kola Ligue na domácom ihrisku Stade Rennes 1:0 a poskočil na priebežné druhé miesto tabuľky. Na vedúci Lyon stráca už iba bod, ten má však k dobru nedeľňajší zápas v Monaku. Jediný gól PSG strelil v 29. minúte argentínsky útočník Ezequiel Lavezzi.

Kanonier Zlatan Ibrahimovič tvrdí, že fanúšikov francúzskeho futbalového klubu Paríž St. Germain rozmaznali uplynulé dve sezóny. Po piatkovom „chudobnom“ víťazstve 1:0 v Parku princov nad Rennes 1:0, keď diváci ocenili výkon hráčov piskotom, ich nazval „jedákmi kaviáru“.

„Som sklamaný. Odohrali sme veľmi dobrý zápas, zvíťazili sme, takže nechápem,“ cituje slová švédského reprezentanta internetový portál goal.com. „Nechápem, čo chcú. Pískajú keď prehráme, aj keď vyhráme! Možno mali vo zvyku jesť kaviár kým sme prišli?“ dodal.  Ibrahimovič nestrelil v najvyššej súťaži gól už 582 minút, čo je jeho najhoršia „čierna séria“ od príchodu do Francúzska v roku 2012.

Paríž St. Germain - Stade Rennes 1:0 (1:0)
Gól: 29. Lavezzi

Viac o téme: Zlatan Ibrahimovič Stade Rennes Paríž St. Germain