VIDEO Škandalózny výbuch rozzúreného Ibrahimoviča: Sk*rvené Francúzsko si PSG nezaslúži!

Rozzúrený Zlatan Ibrahimovič po prehre PSG
Rozzúrený Zlatan Ibrahimovič po prehre PSG

PARÍŽ - Tak toto naozaj prehnal! Švédsky kanonier v službách PSG Zlatan Ibrahimovič opäť raz potvrdil svoju prchkú a arogantnú povahu. Po nečakanej prehre s Bordeaux (2:3) si strelec obidvoch gólov PSG znovu nedával servítku pred ústa a výsledkom bol škandalózny výstup, ktorým urazil viac ako 65 miliónov obyvateľov Francúzska.

Videokamery zachytili rozzúreného Ibrahimoviča v tuneli, kde si plný hnevu neodpustil poznámky k výkonu rozhodcu Lionela Jaffreda, s ktorým absolútne nebol spokojný. "Za 15 rokov som nikdy nevidel takého rozhodcu. V tejto sk"rvenej krajine. Táto krajina si nezaslúži PSG!," uviedol okrem iného v amoku potetovaný Ibra. Po červenej karte v súboji Ligy majstrov proti londýnskej Chelsea a viacerými vyhláseniami na adresu zverencov trénera Mourinha sa tak Švéd opäť dostal do povedomia médií, navyše celý incident dokumentuje videozáznam z kamier...

Ibrahimovič neskôr prostredníctvom oficiálnej stránky PSG vysvetlil, čo ho dohnalo k vulgarizmom a ospravedlnil sa. "Chcem, aby bolo jasné, že moje slová neboli namierené proti Francúzsku a Francúzov. Hovoril som iba veci, ktoré sa týkajú futbalu. Prehrali sme zápas, súhlasím, ale nemôžem akceptovať to, keď sa rozhodca neriadi pravidlami. Nie je to prvýkrát a som z toho unavený. Chcel by som sa ospravedlniť, ak som mojimi slovami niekoho urazil," povedal hviezdny Švéd.

Minister športu neskôr na Twitteri ocenil, že Ibrahimovič objasnil svoj výrok. "Je to vítané ospravedlnenie veľkého šampióna."

Majstrovské ambície PSG, ktorý má aj v tejto sezóne len tie najvyššie ciele, totiž po prehre 2:3 v dôležitom dueli oslabli. Hostia dvakrát vymazali jednogólové manko práve zásluhou Ibrahimoviča, v 88. minúte ale ich nádeje definitívne potopil Diego Rolán. Parížania tak nevyužili možnosť dostať sa po triumfe do čela ligovej tabuľky.


Tagy: Zlatan Ibrahimovič Bordeaux PSG

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Ligue 1
Zdroj:
športky
Foto:
dailymail.co.uk; Video: YouTube

DISKUSIA