Líder z Plzne s posledným Libercom nezaváhal: Na trávniku aj šesť Slovákov

Ilustračné foto
Ilustračné foto

PLZEŇ - Viktoria Plzeň má na čele tabuľky najvyššej českej futbalovej súťaže Synot ligy 5-bodový náskok pred druhou Spartou Praha po tom, ako v nedeľu v 21. kole zvíťazila pred svojimi priaznivcami nad posledným Slovanom Liberec 2:0. Na trávniku pobudlo šesť Slovákov, radosť mohli mať brankár Plzne Matúš Kozáčik a stredopoliar Patrik Hrošovský, autor asistencie pri góle na 1:0.

Plzeň - Liberec 2:0 (1:0)

Góly: 6. R. Hubník, 76. O. Vaněk, ČK: 82. Soune Daniel Soungole (Liberec) po 2. ŽK
Matúš Kozáčik odchytal celý zápas, Patrik Hrošovský absolvoval celý duel, Marián Čišovský (všetci Plzeň) nefiguruje v zápise o stretnutí, Lukáš Hroššo odchytal celý zápas, Michal Obročník odohral celý súboj, Tomáš Ďubek hral do 78. min., Michal Breznaník bol na trávniku do 86. min., brankár Patrik Lukáč zostal na lavičke, Marek Bakoš (všetci Liberec) nefiguruje v zápise o stretnutí.

Bohemians 1905 - Dukla Praha 0:0
ČK: 90. Gajič (Bohemians) po 2. ŽK
Lukáš Pauschek odohral celý duel, Matúš Mikuš bol na trávniku do 71. min, keď ho vystriedal Ivan Lietava, Pavol Cicman bol na lavičke, Martin Cseh (všetci Bohemians 1905) nefiguruje v zápise o stretnutí, Lukáš Štetina absolvoval celý duel a v 50. min dostal ŽK, Jakub Považanec odohral plnú minutáž, brankár Martin Chudý zostal na lavičke, Róbert Kovaľ (všetci Dukla) nefiguruje v zápise o stretnutí.

Brno - Slavia Praha 3:0 (0:0)
Góly: 51. Pašek, 65. Čtvrtníček, 90. Jan Sýkora
Miroslav Keresteš odohral celý duel, Fabián Slančík hral od 78. min, Tomáš Brigant (všetci Brno) nefiguruje v zápise o stretnutí, brankár Matej Rakovan (Slavia) bol na lavičke.


Tagy: Slovan Liberec Viktoria Plzeň

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Gambrinus ligy
Zdroj:
SITA
Foto:
Facebook.com

DISKUSIA