Urážka z úst Škrtelovho trénera: Sú len dva veľké kluby, zvyšné môžu...

Brendan Rodgers
Brendan Rodgers

LIVERPOOL - Tréner futbalistov anglického klubu FC Liverpool Brendan Rodgers zaujal v pondelok názorom, podľa ktorého sú Manchester City a FC Chelsea 20 rokov za Liverpoolom.

Štyridsaťdvaročný severoírsky odborník sa odvážil vysloviť smelý pohľad na bohatých konkurentov v súvislosti so svojím zverencom Raheemom Sterlingom, ktorý stále nepodpísal s LFC nový kontrakt a britské médiá čoraz hlasnejšie špekulujú ako jeho budúcnosti v niektorom zo spomenutých milionárskych klubov. Rodgers je presvedčený, že Sterlingov prestup do jedného z týchto dvoch mužstiev by bol pre jeho kariéru krokom späť.

"Ak si niekto myslí, že Manchester City je väčším klubom ako Liverpool, tak sa mýli. Je to veľký projekt, ktorý si vážim, ale v tejto krajine sú len dva veľké kluby - FC Liverpool a Manchester United. Zvyšok môže akurát bojovať o to, aby mohli byť o dvadsať rokov na tejto úrovni," citoval Rodgersove slová portál goal.com. 

Ako je známe, Liverpoolčania nezískajú žiadnu z trofejí tretiu sezónu po sebe. Naposledy pridali do svojej vitríny Ligový pohár v sezóne 2011/2012. V nedeľu prehrali v semifinále FA Cup-u s Aston Villou (1:2) a so súťažou sa rozlúčili. 


Tagy: Manchester United FC Liverpool Brendan Rodgers

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA