VIDEO Pomsta za Višňovského bola sladká: Hráči Islanders Wilsonovi nič nedarovali

Tom Wilson a Anders Lee v pästnom súboji
Tom Wilson a Anders Lee v pästnom súboji

WASHINGTON - Na stredajší zápas play off NHL medzi Washingtonom Capitals a New Yorkom Islanders nebude Ľubomír Višňovský spomínať v dobrom. Skúseného 38-ročného obrancu v 6. minúte druhej tretiny zrazil na ľad v plnej rýchlosti robustný útočník Capitals Tom Wilson. Tomu to dnes v noci "ostrovania" aspoň čiastočne zrátali.

Višňovský sa po strete ťažko dvíhal z ľadu a na jeho tvári sa objavila aj krv. Incident sa udial za bránkou Jaroslava Haláka, kde slovenský bek odohrával puk, keď do neho ako vlak narazil Wilson. "Ostrovania" boli zo zranenia Višňovského aj smutní a na Wilsona poriadne nahnevaní. "Je to idiot. Celý zápas hrá bezohľadne a poľuje na súpera. Pri bodyčekoch skáče a necháva v súbojoch nohu," hneval sa útočník Islanders Kyle Okposo. Svoje postrehy pridal aj kapitán John Tavares: "Puk ani nebol blízko k miestu, kde bol (Višňovský). Wilson si z neho urobil bezbranný terč."


Pozrite tiež: VIDEO Višňovský obeťou surového útoku: Tiekla aj krv, je to idiot!


Už podľa týchto vyjadrení bolo zrejme, že to hráči Islanders nenechajú len tak a Wilson sa v dnešnej odvete mal čo obracať. Okrem toho, že bol terčom častých podpichovaní a nárazov na mantinel, si na neho aj pästne trúfol Anders Lee a ten bol napokon v bitke úspešnejší. 


Tagy: Washington Capitals New York Islanders Tom Wilson Anders Lee

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka NHL
Zdroj:
SITA, TASR, športky
Foto:
SITA, video: Youtube

DISKUSIA