Vonnová po rozchode rozdáva úsmevy na všetky strany: Woods nespal tri noci

Lindsey Vonnová
Lindsey Vonnová

BRATISLAVA - Rozchod prominentného športového páru Lindsey Vonnová - Tiger Woods prežíva každý z nich inak. Zatiaľ čo 30-ročná Vonnová sa v utorok objavila na mediálnom brífingu v juhokórejskom Soule vysmiata a čarovne pôvabná, o deväť rokov starší jej bývalý partner dal na sebe poznať, že je nešťastný.

"Lindsey vyzerala lepšie a šťastnejšie ako kedykoľvek predtým," napísal o rekordérke v počte víťazných pretekov vo Svetovom pohári alpských lyžiarok server US Magazine. Pri novinárskej prosbe, aby priblížila detaily rozchodu, však bola striktne odmietavá. "Všetko, čo som chcela, som dala na facebook. Týmto sa to pre mňa končí. Nechcem sa baviť o súkromí," citujú Vonnovú americké médiá. 

Bývalý najlepší svetový golfista Tiger Woods sa vyjadril, že tri dni od nedele do utorka boli pre neho mimoriadne náročné. Bol to časový úsek, v ktorom sa pokúšal narýchlo vstrebať ukončenie trojročného vzťahu. "Tie tri dni boli pre mňa zložité, až brutálne ťažké. Nespal som," uviedol Woods. Dodal, že pochmúrnu náladu mu znásobuje fakt, že 3. mája si pripomenul deviate výročie otcovej smrti. 

Vonnová ukončenie spolužitia s Woodsom oznámila v nedeľu prostredníctvom facebooku. "Po takmer troch rokoch sme sa s Tigerom dohodli na ukončení nášho vzťahu. Stále budem mať v pamäti spoločne prežité chvíle. Nanešťastie, obaja máme hektické životy, ktoré nás nútia tráviť mnoho času od seba. Vždy budem Tigera rešpektovať. On a jeho rodina majú v mojom srdci mimoriadne miesto," znel jej odkaz. 


Tagy: Tiger Woods Lindsey Vonnová

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA