VIDEO Drzý Perry zabrnkal Hossovi na nervy: Ten mu na provokáciu neskočil

Marián Hossa a Corey PerryMarián Hossa a Corey Perry

ANAHEIM - Dramatické druhé finále Západnej konferencie hokejovej NHL prinieslo zaujímavý moment, keď sa elitný domáci útočník Corey Perry pokúsil vyprovokovať Mariána Hossu. Ten však situáciu vyriešil s pokojom.

Corey Perry je okrem svojho hokejového umenia známy tiež rôznymi provokáciami a "fórikmi" na účet svojich súperov. To zistil aj Marián Hossa, ktorému Kanaďan počas prerušenia hry chytil hokejku a nechcel sa jej vzdať. Mierne zaskočený Hossa sa do žiadneho preťahovania nepustil a Perry mu ju napokon hodil na zem, čo pobavilo zámorských komentátorov.

Pozrite tiež: VIDEO Neuveriteľná bitka v Anaheime: Hossa skóroval, rozhodla až 117. minúta!

Zápas nakoniec ukončil až gól Marcusa Krügera z Chicaga v 117. minúte. Po šesťdesiatich minútach i dvoch predĺženiach bol stav 2:2. Chicago vďaka zásahu švédskeho útočníka, ktorý dorazil za chrbát Fredrika Andersona strelu obrancu Brenta Seabrooka od modrej čiary, vyrovnalo stav série na 1:1 na zápasy.

Viac o téme: Marián Hossa Chicago Blackhawks Anaheim Ducks Corey Perry
  • Zdroj: športky, SITA