Neuveriteľne tvrdá rana pre Slovan: Položí odchod zlatého partnera nádeje na KHL?

Hokejisti bratislavského Slovana sa v elektrizujúcej atmosfére spolu s fanúšikmi lúčili so sezónou
Hokejisti bratislavského Slovana sa v elektrizujúcej atmosfére spolu s fanúšikmi lúčili so sezónou

BRATISLAVA - Hokejový Slovan Bratislava prišiel o jedného z partnerov - spoločnosť Transpetrol. Informovali o tom prostredníctvom tlačovej správy predstavitelia spomenutej firmy.

"Po oznámení zo strany HC Slovan Bratislava v uplynulých týždňoch o nejasnostiach, resp. o prípadnej neúčasti klubu v súťaži KHL ide preto zo strany spoločnosti Transpetrol v súvislosti s ukončením predmetnej spolupráce o odôvodnený krok. V prípade, že by Slovan Bratislava bol naďalej účastníkom súťaže KHL a adresoval by ponuku na spoluprácu v oblasti marketingu či reklamy s dostatočným predstihom, na základe mimoriadne pozitívnych výsledkov a skúseností, ktoré jej partnerstvo v rámci KHL prinieslo najmä v oblasti obchodu a komunikácie s obchodnými partnermi z Ruska, by sme pravdepodobne uvažovali o ďalšej spolupráci. Účasť Slovana Bratislava v domácej či inej ligovej súťaži nie je z pohľadu potrieb spoločnosti či možností marketingovej a obchodnej spolupráce taká príťažlivá ako účasť v KHL," uvádza sa v správe. 

Hokejový Slovan Bratislava stále nemá jasno, či bude v sezóne 2015/2016 štartovať v nadnárodnej Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) alebo v slovenskej extralige. Definitíva by mala padnúť do žrebu najvyššej domácej hokejovej súťaže - t.j. v druhej polovici júna. 


Tagy: HC Slovan Bratislava Transpetrol

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA