Mourinho stále odmieta predaj Petra Čecha: Jednu vec je však ochotný urobiť

Petr Čech
Petr Čech

LONDÝN - José Mourinho i naďalej odmieta správy o možnom predaji českého futbalového brankára Petra Čecha, no zároveň poznamenal, že v tomto kroku nemôže zabrániť majiteľovi "The Blues" Romanovi Abramovičovi. Na rozdiel od ruského oligarchu by sa však sústredil na možnú výmenu, ktorej súčasťou by mala byť česká reprezentačná jednotka.

"Výmena je skutočne možná. V každom tíme, ktorý sa zaujíma o Petra, nájdem jedného či dvoch hráčov, ktorých by som si vedel predstaviť v mojom mužstve," naznačil José Mourinho. 

Portál goal.com tvrdí, že primárnym favoritom na zisk skúseného gólmana je konkurenčný Arsenal. Portugalský kouč však v minulosti dementoval správy o Čechovom možnom odchode do iného tímu anglickej Premier League. "Special One" však následne deklaroval, že ortieľ nad budúcnosťou Petra Čecha vyriekne Roman Abramovič.

"Moje stanovisko nie je dôležité. Rozhodnutie leží na pleciach Abramoviča, ktorý počas desiatich rokov na Stamford Bridge urobil kvantum správnych rozhodnutí. Majiteľ rešpektuje každého jedného člena tohto klubu a ja budem rovnako akceptovať jeho verdikt," dodal s pokorou portugalský taktik. 


Tagy: Petr Čech FC Chelsea José Mourinho

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA