Opora Slovana v KHL je stále bez zmluvy: Baranka šokoval neuveriteľnou správou z kabíny

Ivan Baranka
Ivan Baranka

BRATISLAVA - Sú iba krok od istoty pokračovania v ruskej nadnárodnej hokejovej KHL, ale k hráčom sa správajú ako amatéri. To, čo povedal bývalý hráč Slovana Bratislava Ivan Baranka, je doslova neuveriteľné. Hráči stále nielen že nemajú päť a pol výplaty, ale ani nemajú informácie o budúcnosti belasých z prvej ruky.

"Sme odkázaní na informácie z médií, zo športových portálov a televíznych správ. Fakt toho nevieme viac ako bežní fanúšikovia," povedal obranca Ivan Baranka. Momentálne je bez zmluvy, no v Slovane by rád zostal. "Ak sa vyrovnajú všetky záväzky a dohodneme sa, nebránim sa tomu. Minulá sezóna bola pre všetkých náročná, ale krásna," povedal.

Budúcnosťou sa momentálne nezaoberá, po svetovom šampionáte v Prahe a Ostrave si oddýchol a už sa pripravuje na novú sezónu individuálne. Aj po finále hokejovej Tipsport prípravky v Trenčíne, kde si zahral s talentovanými deťmi, sa ponáhľal na tréning. "Agent pre mňa niečo hľadá, ak sa mu podarí niečo zaujímavé, má sa mi ozvať," opísal situáciu Baranka.

Ani v lete sa už na dovolenku nechystá. Ak aj pôjde k moru, určite to nebude nič exotické. "Maximálne vybehneme koncom júna na predĺžený víkend niekam, kam sa dá autom, teda len do Chorvátska," prezradila jedna z opôr Slovana v ostatnej sezóne.


Tagy: Ivan Baranka HC Slovan Bratislava

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka KHL
Zdroj:
kt; Športky
Foto:
Ján Zemiar

DISKUSIA