Slovenské basketbalistky veria našim chlapcom: Na tomto výsledku sa zhodujú!

Futbalista Martin Škrteľ na zraze slovenskej futbalovej reprezentácie na prípravný kemp pred blížiacim sa zápasom proti Macedónsku
Futbalista Martin Škrteľ na zraze slovenskej futbalovej reprezentácie na prípravný kemp pred blížiacim sa zápasom proti Macedónsku

ŠOPRON - Slovenské basketbalistky a realizačný tím si zatipovali na výsledok nedeľňajšieho kvalifikačného duelu EURO 2016 medzi futbalistami Slovenska a Macedónska. Spomedzi štyroch respondentov sa až traja zhodli na rezultáte 3:0 v prospech Slovenska, iba Dominika Baburová dopriala gól i súperovi z Macedónska (3:1).

"Jano Kozák bude pokračovať v skvelých výkonoch a Slovensko vyhrá 3:0. Poznám ho veľmi dobre a ja mu to prajem, nech si užije ME vo Francúzsku," uviedol generálny manažér reprezentácie SR Daniel Jendrichovský, ktorý bude sledovať večerný zápas v Bratislave. 

Na rovnakom výsledku sa zhodli i asistent trénera SR Peter Jankovič a kapitánka Zuzana Žirková. "Chalani mali perfektný nástup do skupiny a ja verím, že to dnes potvrdia. Verím, že prídu diváci a budú sa tešiť z našich futbalových výsledkov, ktoré momentálne máme. Myslím si, že tento šport pre Slovensko veľmi veľa znamená," povedala Žirková.

Obidve dámy na otázku, ktorý futbalista je pre nich najväčší sympaťák, zhodne odpovedali - Martin Škrtel. "Takisto je to výborný obranca i srdciar a celkovo sa mi páči i výzorovo," prezradila s úsmevom na perách Baburová. "Sme blízki susedia, narodili sme sa skoro na rovnakom mieste. Zaujal ma svojou hrou a aj tým, aký je bojovník," konštatovala kapitánka reprezentácie SR.


Tagy: Martin Škrtel Slovensko Macedónsko

Zdroj:
TASR
Foto:
SITA

DISKUSIA