VIDEO Reprezentanti si vyskúšali footgolf: Pre toto im to prospelo

Slovenskí reprezentanti si vyskúšali footgolfSlovenskí reprezentanti si vyskúšali footgolf Zdroj: Tip čitateľa

BRATISLAVA/MALACKY - Slovenskí futbalisti momentálne hviezdia v zápasoch kvalifikácie na ME, ktoré sa budú konať budúci rok vo Francúzsku. Ešte pred ďalším úspešným kvalifikačným zápasom si kvarteto futbalistov bolo premiérovo vyskúšať netradičný a pomerne nový šport - footgolf.

V rámci prípravy a hlavne odreagovania sa pred dôležitým duelom s Macedónskom prišli štyria reprezentanti - kapitán Martin Škrtel, Marek Hamšík, Martin Škrtel, Kornel Saláta a Martin Jakubko vyskúšať si pomerne nový, ale už veľmi populárny footgolf. 

Marek Hamšík pri svojom Galéria fotiek (7) Zdroj: Tip čitateľa

Hráči prišli na golfové ihrisko v Malackách vo výbornej nálade. Tento šport sa im od začiatku zapáčil a užívali si ho. Nechýbalo kopec srandy pri nevydarených loptách alebo excelentných zakončeniach. Footgolf ich očaril a konštatovali, že si ho pôjdu s určitosťou ešte zahrať. 

Slovenskí reprezentanti si vyskúšali Galéria fotiek (7) Zdroj: Tip čitateľa

Slovenskí futbalisti hrali šesť z 18 jamiek. Najprv to vyzeralo tak, že Škrtel s prehľadom vygumuje reprezentačných spoluhráčov, pretože hral naozaj bravúrne. Avšak záver totálne zbabral. Nakoniec vyhrala hviezda Neapola Marek Hamšík. Striebornú priečku obsadil slovanista Kornel Saláta. Treba povedať, že im toto spestrenie výrazne prospelo, pretože obaja hráči sa podieľali na víťazstve s Macedónskom (2:1) gólom. 

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 7
Viac o téme: Martin Škrtel Kornel Saláta Marek Hamšík Martin Jakubko Footgolf
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Tip čitateľa; VIDEO: youtube
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články