Vrátia sa pomôcť svojmu klubu? Šebo a Kozák uvažujú o návrate do Petržalky!

Filip ŠeboFilip Šebo Zdroj: fcpa.sk

BRATISLAVA - Za slávnej éry hviezdili, teraz zvažujú pomôcť na ceste hore. Bývalí slovenskí reprezentanti Ján Kozák a Filip Šebo údajne komunikovali o možnom návrate do klubu z pravej strany Dunaja. Áno, ide o Petržalku, v ktorej strávili svoje najkrajšie roky kariéry.

Filip Šebo Galéria fotiek (5) Zdroj: fcpa.sk
Filip Šebo sa nebráni myšlienke, že by ešte raz obliekol dres Petržalky. Športkám prezradil, že prebehol aj kontakt s klubom. "Áno, komunikoval som s nimi a máme si k tomu ešte sadnúť," povedal futbalista so skúsenosťami z európskeho futbalu. Problém však vidí v jeho časovej vyťaženosti. "Je to časovo náročné všetko skĺbiť - tréningy, zápasy a podobne. Musel by som tu byť každý víkend, čo je problém, pretože momentálne veľa cestujem po svete," dodal.


 

Ján Kozák by sa tiež mohol stať výraznou posilou. Syn úspešného kormidelníka slovenskej reprezentácie sa momentálne venuje trénerstvu a vo voľnom čase hráva nový, ale obľúbený šport footgolf. Práve preto pomýšľal nad návratom na futbalové trávniky. A kam inam by mal zamieriť, ako do klubu, kde strávil najkrajšie roky kariéry. Ako kapitán doviedol vtedy ešte Artmediu do skupinovej fázy Ligy majstrov. Pamätná bola najmä výhra nad slávnym Celticom Glasgow 5:0 ešte v predkole.

Filip Šebo Galéria fotiek (5) Zdroj: fcpa.sk

 

Kontakt s oboma hráčmi potvrdil aj manažment klubu. "Áno môžeme potvrdiť, že sme komunikovali s dotyčnými hráčmi. Riešime však aj ďalšie posily. Zatiaľ je všetko v štádiu riešenia," povedal generálny manažér Andrej Kalina. 

Petržalka momentálne pôsobí v 5. lige a jej ambície sú najvyššie. Plánujú postúpiť a keby sa našli investory, pomýšľali by aj nad Fortuna ligou. Uvidíme teda, či sa obaja hráči odvďačia tomuto klubu v podobe posilnenia kádra a tým ho pomôžu dostať späť na výslnie.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 5
Viac o téme: Ján Kozák Filip Šebo FC Petržalka
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: fcpa.sk
  • Zdroj: športky