VIDEO Extrenčan pri streleckej chuti: Netradičná oslava s motorovou pílou!

Fanendo Adi oslavoval s motorovou pílouFanendo Adi oslavoval s motorovou pílou

PORTLAND - Nigérijský útočník Fanendo Adi je vo futbalovej MLS pri streleckej chuti, v nedeľňajšom domácom zápase proti Seattlu sa dvoma zlepenými gólmi v priebehu dvoch minút postaral o víťazstvo Portlandu 4:1.

Bývalý hráč AS Trenčín, ktorý sa počas uplynulého ročníka dostal cez FC Kodaň do zámoria, si v tejto sezóne pripísal už šesť presných zásahov. Zaujímavé je, že Adiho chvíle neprichádzajú osamotené. V nedeľu to bol už jeho siedmy viacgólový zápas v drese Timbers.

Proti Sounders sa Adi presadil najskôr v 74. minúte, keď Darlington Nagbe prenikol po pravej strane a naservíroval spoluhráčovi loptu priamo na biely bod a 24-ročný Nigérijčan ju pohotovo z prvej poslal do horného rohu bránky Stefana Freia - 2:1. O dve minúty Adi sám prešiel stredom ihriska a strelou z hranice šestnástky druhý raz prekonal gólmana hostí. Následne predviedol netradičnú oslavu, keď za bránkou pod tribúnou s jadrom domácich priaznivcov vzal do ruky motorovú pílu a imitoval prácu drevorubača na obrovskom pni s fanúšikovskými šálmi.

Viac o téme: MLS Fernando Adi